Penziony – Prostějov

1–10 firem z 21 nalezených Filtry

1U Císařské cesty

4.7
★★★★★
★★★★★
(2094)
Olomoucká 275, Držovice

Pivovar, restauraci a rodinný penzion s parkovištěm.

2Večerka Břetislav - Penzion Alberta

4.5
★★★★★
★★★★★
(178)
Drozdovice 1066/64, Prostějov Bezdlužná

Poskytujeme ubytování v penzionu s celkovou kapacitou 15 osob. Každý pokoj je vybaven koupelnou se sprchovým koutem, toaletou, malou předsíňkou se skříněmi a další místností s postelemi, televizí a rádiem. Součástí objektu je také restaurace s možností celodenního stravování včetně zahrádky.

3Ejem Petr - UBYTOVÁNÍ U PARKU

Nabízíme levné a komfortní ubytování. Ubytování u parku je ideální pro skupiny slušných řemeslníků, obchodníky, víkendové výlety s rodinou či v páru. U krátkodobého pobytu u nás uvítáme i Vaše čtyřnohé kamarády.

4Penzion a restaurace U Chmelů s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(910)
Kostelecká 309/48, Prostějov Bezdlužná

Penzion a restaurace U Chmelů. Dovolte, abychom Vám nabídli informace o možnostech ubytování v našem penzionu. Budeme potěšeni, když si vyberete pro Váš pobyt v Prostějově náš penzion a doufáme, že se k nám jako spokojení hosté budete rádi vracet.

5Pensinon u Fandy

Penzion najdete ve známé vinařské obci Šatov na hranicích Národního parku Podyjí, nachází se na hlavní cykloturistické stezce Greenways Praha Vídeň. Ubytovat se můžete ve 2 lůžkových a 4lůžkových pokojích s možností přistýlky. V naší restauraci okusíte opravdový kulinářský zážitek pravou venkovskou…

6Jelínek Michal - Penzion U Paroháče

4.1
★★★★★
★★★★★
(100)
Wolkerova 1694/26, Prostějov
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Penzion je vybaven jednolůžkovými, dvoulůžkovými a šestilůžkovými pokoji, sociálním zařízením, televizí, kuchyňským koutem.

7Piňos Josef- Penzion

3.6
★★★★★
★★★★★
(15)
Hlavní náměstí 281, Plumlov Bezdlužná

Ubytování v penzionu. K dispozici jsou 4 pokoje se společnou kuchyní a apartmán s vlastním sociálním zařízením a kuchyní. Možnost posezení na zahradě a koupání. K dispozici je Wi-Fi připojení k internetu a parkování. Další služby: Wi-Fi, Parkoviště.

8Pension Mánes

3.6
★★★★★
★★★★★
(215)
náměstí Svobody 295, Čechy pod Kosířem Bezdlužná

Pension Mánes, se sídlem náměstí Svobody 295, 798 58, Čechy pod Kosířem, v okrese Prostějov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2006. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…

9Penzion u Nováků - Prostějov

Husovo nám. 2102/34, Prostějov
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Penzion u Nováků, se sídlem Husovo nám. 2102/34, 796 01, Prostějov, v okrese Prostějov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Zemědělský podnikatel - fyzická osoba. Založení v roce 2005. Předmětem podnikání je: Speciální ochranná dezinfekce, dezinsekce a deratizace - bez použití nebezpečných…

10Hospůdka NA CHALUPĚ

Hačky 7, Hačky Bezdlužná

Hospůdka NA CHALUPĚ, se sídlem Hačky 7, 798 55, Hačky, v okrese Prostějov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2007. Předmětem podnikání je: Hostinská činnost Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin Více informací…


Penziony – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Penziony v lokalitě Prostějov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Penziony najdete 21 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 19 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Prostějov.