Kempy a tábory – Moravskoslezský kraj

1–10 firem z 82 nalezených Filtry

1Středisko volného času Vratimov, příspěvková organizace

Frýdecká 377/61, Vratimov Bezdlužná Ověřená

Dům dětí a mládeže Vratimov je příspěvková organizace, která pořádá řadu zájmových činností pro děti a mládež včetně táborů, výuky cizích jazyků klasickou i montessori metodou, kurzy šachů, počítačových dovedností, a spostu jiných. I dospělí zde najdou své místo, např. v kurzu sebeobrany, či v…

2Obec Osoblaha

Na Náměstí 106, Osoblaha
Dnes už má zavřeno

Obec Osoblaha leží v okrese Bruntál, v Moravskoslezském kraji poblíž hranic s Polskem. V obci žije přes 1000 obyvatel a její rozloha činí 1816 hektarů.

3BABY CLUB CHOBOTNIČKA-PLAVÁNÍ KOJENCŮ

Dětský klub nabízí animační programy s výukou plavání, pobyty pro děti i v zahraničí (Chorvatsko), jarní a letní tábory pro předškolní a školní děti. Dále také kurzy plavání pro kojence, batolata a děti.

4Dětská agentura

5.0
★★★★★
★★★★★
(23)
Hlavní 156, Opava,Kylešovice

Agentura organizuje letní tábory, školu v přírodě a další jednorázové akce.

5Dům dětí a mládeže, Bílovec, Tovární 188, příspěvková organizace

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Tovární 188/6, Bílovec Bezdlužná

Středisko volného času, Dům dětí a mládeže nabízí volnočasové aktivity - tanec, angličtina, hra na kytaru, sport, letní tábory, akce, mažoretky na celonárodní úrovni, příměstské tábory, individuální přístup pro děti s handicapem, a děti v pěstounské péči.

6Autokemp Fulnek - Jerlochovice1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Fulnek 115, Fulnek Bezdlužná

Provozujeme autokemp, naší součástí jsou také privátní stáje pro ustájení vlastních koní s venkovní jízdárnou. Pořádáme dětské letní tábory s různou tématikou.

8Outdoor Naplno, s.r.o.

Zabýváme se organizací kulturních akcí. Dále organizujeme dětské letní tábory a další zájmové aktivity.

9Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Bruntál

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
tř. Práce 1598, Bruntál Bezdlužná

Český rybářský svaz místní organizace Bruntál zajišťuje vývoj rybářského sportu, chov, odlov a ochranu ryb. Zajišťuje ochranu životního prostředí. Zajišťuje prodej povolenek. Stará se o rybářské revíry.

10Automotoklub Vrbno v AČR - Autokamping Dolina

4.4
★★★★★
★★★★★
(373)
Ludvíkov 112, Ludvíkov Bezdlužná

V našem autokempu nabízíme ubytování v chatkách, stanech a karavanech. Jako součást kempu je prádelna a sprchy. Dalším vybavením je společenská místnost s televizí a wi-fi připojením, konferenční sál, parkoviště. Užijte si u nás ubytování v Jesenících pohodově a klidně. Samozřejmostí je možnost…


Kempy a tábory – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Kempy a tábory v lokalitě Moravskoslezský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kempy a tábory najdete 82 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 74 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 25 firem v regionu Moravskoslezský kraj.