Kempy a tábory – Bruntál

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Automotoklub Vrbno v AČR - Autokamping Dolina

4.4
★★★★★
★★★★★
(287)
Ludvíkov 112, Ludvíkov Bezdlužná Ověřená

V našem autokempu nabízíme ubytování v chatkách, stanech a karavanech. Jako součást kempu je prádelna a sprchy. Dalším vybavením je společenská místnost s televizí a wi-fi připojením, konferenční sál, parkoviště. Užijte si u nás ubytování v Jesenících pohodově a klidně. Samozřejmostí je možnost…

2Obec Osoblaha

Na Náměstí 106, Osoblaha
Dnes už má zavřeno

Obec Osoblaha leží v okrese Bruntál, v Moravskoslezském kraji poblíž hranic s Polskem. V obci žije přes 1000 obyvatel a její rozloha činí 1816 hektarů.

3Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Bruntál

Český rybářský svaz místní organizace Bruntál zajišťuje vývoj rybářského sportu, chov, odlov a ochranu ryb. Zajišťuje ochranu životního prostředí. Zajišťuje prodej povolenek. Stará se o rybářské revíry.

4Outdoor Aliance s.r.o.

Provozujeme pořádání letních dětských táborů nebo zimních lyžařských kurzů či škol v přírodě.

5Duha

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Pod Ježníkem 2362/4, Krnov, Pod… Bezdlužná

Naše sdružení zajišťuje volnočasové aktivity pro děti a mládež. Nabízíme víkendové akce, letní a zimní tábory, zimní sporty a aktivity na horských kolech.


Kempy a tábory – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Bruntál


Kempy a tábory v lokalitě Bruntál – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kempy a tábory najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Bruntál.