Kempy a tábory – Kroměříž

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

11. Základní škola Holešov1 pobočka

Základní škola pro 690 žáků se školní družinou nabízí výuku se zaměřením na matematiku, informatiku, přírodovědní předměty a sportovní třídu. Nabízíme školní družinu. Vedeme volnočasové kroužky s nabídkou angličtiny, keramiky, volejbalu či vaření.

2CK Bohemian tour s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(30)
nám. Dr. E. Beneše…, Holešov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme pobytové zájezdy k Jaderskému a Středozemnímu moři a to zejména do zemí jako je Itálie a Chorvatsko a poznávací zájezdy do Irska a Norska. Dále i prodáváme lyžařské, lázeňské a sportovní zájezdy. Pořádáme i letní tábor v Itálii.

3Středisko volného času TYMY

4.2
★★★★★
★★★★★
(31)
Sokolská 70, Holešov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Středisko volného času p.o. Holešov nabízí volnočasové aktivity a akce pro děti a dospělé. Dále se zaměřujeme na kroužky pro děti a dospělé, dětské dny, keramické tvoření, fotbalové turnaje, narozeninové oslavy, karnevaly, besídky, pobytové akce pro děti a rodiče, příměstské a pobytové

4Kemp Rusava

Kemp Rusava, se sídlem Rusava, 768 41, Rusava, v okrese Kroměříž a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 35760, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1999. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: hostinská…

5Grunt Galantík - kemp

Grunt Galantík - kemp, se sídlem Těšánky 80, 768 02, Zdounky, v okrese Kroměříž a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 65054, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2010. Pracuje u nás 10 - 19 zaměstnanců. Předmětem podnikání je…

6Jezdecký klub ALIMA Soběsuky

Soběsuky, Zdounky Bezdlužná

Jezdecký klub, veřejné tréninky, oddílové závody, dětské letní příměstské tábory a další akce. Nabízíme ustájení koní, odchov hříbat, vyjížďky do terénu a výcvikové hodiny.

7HIPOCENTRUM KORYČANY, v.o.s.

4.5
★★★★★
★★★★★
(150)
Zámecká 432, Koryčany Bezdlužná

Sportovní areál. Nabízíme pobyty v přírodním parku Chříby: tábory s ježděním na koni, angličtinou i keramikou, školy v přírodě, školní výlety, firemní akce, jezdecké kurzy, pobytové programy, cykloturistika, agroturistika. Specializujeme se na pobyty s jezdeckým výcvikem pro mládež.

8Pokorný Igor - ubytování9 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(242)
Honětice 16, Honětice

Ubytování v šesti velkých rodinných apartmánech. V přízemí je nekuřácká restaurace, kde můžete ochutnat skvělou tradiční českou kuchyni. Vedle objektu je přírodní koupaliště - koupací biotop. V areálu je kemp, kde si můžete postavit stan nebo karavan.

9Hospoda Dvůr Honětice9 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(242)
Honětice 16, Honětice

Hospůdka se skvělou tradiční českou kuchyni, přírodní koupací biotop.

10Autokemp Dvůr Honětice9 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(242)
Honětice 16, Kroměříž

Kemp pro stany, karavany a obytná auta se nachází v těsné blízkosti přírodního koupacího biotopu. Dále architektonicky velmi kvalitně ztvárněné zázemí kempu získalo již několik ocenění v architektonických soutěžích. Mimo jiné určitě zpříjemní pobyt i Vám.


Kempy a tábory – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Kempy a tábory v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kempy a tábory najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Kroměříž.