Kempy a tábory – Břeclav

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Camp Pálava s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(636)
Nové Mlýny 251/2, Nové Mlýny Bezdlužná Ověřená

Náš kemp leží 800 metrů od spodní novomlýnské nádrže u břehu řeky Dyje. Kemp je vhodný pro rodinnou sportovní rekreaci, školní výlety a milovníky turistiky. Můžete u nás uspořádat oslavy všeho druhu, firemní akce, rodinné oslavy, hudební akce. Přijmeme do kuchyně pomocnou sílu, přijmeme také…

2BL Venuše, s.r.o.- Vinárna a penzion U Langrů1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(228)
Dolní Věstonice 162, Dolní Věstonice Bezdlužná

Vinárna a pension leží na konci vesnice Dolní Věstonice u Novomlýnských nádrží v bezprostřední blízkosti Pálavských vrchů. Nabízíme ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, celodenní stravování v restauraci, řízené degustace vín, prodej vín vlastní výroby, ubytování v kempu naproti pensionu.

3AUTO WOZAR, s.r.o. - autokemp2 pobočky

3.7
★★★★★
★★★★★
(872)
Lednice, Lednice Bezdlužná

Autokemp Apollo je středem turistických a cyklistických stezek v překrásné přírodě Lednicko-valtického areálu.V kempu se každý den kromě neděle griluje a ve střebu, v pátek a v sobotu hrají místní country skupiny a cimbálové muziky.

4Gastro Gin s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(872)
Slovácká 195/46, Břeclav

Provozujeme autokemp a restauraci.

5Ladislav Balcar, Ing. (pobočka Břeclav)5 poboček

Naším oborem je prodej obytných přívěsů a automobilů značek Challenger, Knaus a Sterckeman s možností pronájmu. Nabídka kempového příslušenství a stanů.

6Frieb Jiří- Tábory Morava

5.0
★★★★★
★★★★★
(208)
Šakvická 46, Strachotín Bezdlužná

Pořádáme dětské tábory na Jižní Moravě v obci Strachotín. Několik turnusů, různá zaměření. Spousty výletů, koupání a her.

7YachtClub Dyje z.s.

Provoz sportovního střediska YC DYJE. Součástí je i veřejný kemp, který vám nabízí možnost ubytování nejen po celou jachtařskou sezónu. Přenocovat je možno ve stanu, obytném automobilu, přívěsu nebo jen tak pod širákem. Nabízíme Vám zařízené ubytovací kontejnery se 4 lůžky, sociální zázemí, teplou…


Kempy a tábory – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Břeclav


Kempy a tábory v lokalitě Břeclav – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kempy a tábory najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Břeclav.