Instalatérství a instalatérské práce – Prostějov

1–10 firem z 47 nalezených Filtry

1HECKL s.r.o. (pobočka Prostějov)14 poboček

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Krapkova 1635/26, Prostějov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme vodárenská šoupátka, armatury, hydranty, roury, betonové výrobky a další materiál pro vodovodní, kanalizační, plynárenské i jiné inženýrské sítě. Dodáváme, vyrábíme sanitární vybavení, nářadí, zemní soupravy, plastové a litinové poklopy a mříže, odvodňovací prvky, univerzální poklopy na…

2Černý Jakub - instalatérské práce

Provádím instalatérské montáže v oblasti voda, topení, plyn. Dále i montáž solárních kolektorů, úprava vody, změkčení a odželeznění vody. Mimo jiné se specializujeme na výměny van, WC, umyvadel, sprchových koutů, dřezů a baterií. Provádíme montáž odpadů a kanalizací, rekonstrukce odpadů nebo…

3Richard Štětař

Pivín 261, Pivín Bezdlužná

Nabízím instalatérské a topenářské práce, montáže průmyslových rozvodů , solárních systémů a kotlů na pelety.

4Matoška Milan

Provádíme domovní instalatérské a topenářské práce. A to včetně montáží plynových zařízení.

5Dračka Petr - projektování

Vodní 383, Konice Bezdlužná

Provádím instalatérské a topenářské práce. Dále nabízím návrhy technického řešení, projekty, dodávky a montáže - tepelných čerpadel, topných, solárních a ventilačních systémů s rekuperací, kondenzační techniky, centrálních vysavačů a jiné.

6Neat Houses-Dřevostavby s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Vrahovická 4620/41g, Prostějov
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Stavíme dřevostavby, nízkoenergetické domy, rodinné domy na klíč. Montujeme i sádrokartony, půdní vestavby, střešní okna VELUX. Stavební, instalatérské a plynárenské práce. Mimo jiné rekonstrukce domů, bytů, zateplení fasád, zařazení v programu Zelená úsporám.

7INSTALACE Vystavěl, s.r.o.1 pobočka

Instalatérské, plynařské a topenářské práce. Zajišťujeme výstavbu kanalizační sítě, rozvodů plynu, vody, opravy vodovodních kohoutků. Nabízíme zajištění a montáže ústředního vytápění, větrací systémy s rekuperací tepla, zabudování centrálních vysavačů.

8František Baláš

Instalatérské, topenářské, plynařské, zednické a obkladačské práce.

9Cetkovský Zdeněk

Provádění komplexních domovních instalatérských prací.Dále nabízíme instalace plynu a plynařské práce včetně montáže plynových zařízení, topenářské práce, instalace vodovodních baterií a další služby.

10Jiří Zatloukal

Instalatérské, topenářské a plynařské práce.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Instalatérství a instalatérské práce v lokalitě Prostějov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Instalatérství a instalatérské práce najdete 47 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 42 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 14 firem v regionu Prostějov.