Instalatérství a instalatérské práce – Olomouc

1–10 firem z 91 nalezených Filtry

1HECKL s.r.o. (pobočka Olomouc)14 poboček

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Řepčínská 253/110, Olomouc
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme vodárenská šoupátka, armatury, hydranty, roury, betonové výrobky a další materiál pro vodovodní, kanalizační, plynárenské i jiné inženýrské sítě. Dodáváme, vyrábíme sanitární vybavení, nářadí, zemní soupravy, plastové a litinové poklopy a mříže, odvodňovací prvky, univerzální poklopy na…

2Kosek Jiří - hodinový manžel

Chybí Vám doma pomocná ruka nebo nemáte čas? Náš personál je zručný, technicky nadaný, nápaditý a dokáže mnoho věcí od mnoha profesí. Dokáže je dělat dobře, kvalitně, odpovědně a také rychle. Budeme podporovat a rozvíjet tým spolupracovníků, kteří se projevují tvořivostí, houževnatostí,…

3Malvo, s.r.o.

Smetanova 307/19, Olomouc
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provádíme veškeré topenářské, instalatérské a plynařské práce. Kompletní dodávky a montáže ústředního a podlahového vytápění, tepelná čerpadla, solární systémy, vnitřní a venkovní kanalizace, rozvody vody, centrální vysavač, závlahové systémy.

4Stibor Marek - instalatérství LOFIST

Firma LOFIST nabízí instalatérské, plynařské a topenářské práce s kvalitním servisem a prodlouženou zárukou nad běžné termíny. Provádíme i výměny a rekonstrukce stoupaček vody, odpadů a plynu.

5Podlas Petr - instalatér a topenář1 pobočka

Nabízím instalatérské a topenářské práce od drobných oprav až po kompletní rekonstrukce. Vše provádíme kompletně včetně dodávky materiálu. Provádím výměny kotlů a radiátorů. Rekonstrukce koupelen.

6Chochola Václav - INSTALATÉRSTVÍ Václav Chochola

2.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Radova 602/3, Olomouc - Nové Sady
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme nezávaznou konzultaci, navrhneme řešení pro dům či byt. Provádíme výměny plynových kotlů, tepelných čerpadel, instalace podlahového topení aj.

7VK-AQUA-trading, s.r.o. (pobočka Olomouc)1 pobočka

Tolstého 249/25, Olomouc - Povel
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

VK-AQUA-trading, s.r.o. nabízí prodej veškerého materiálu pro opravu a údržbu vody, topení a plynu v Olomouci-Povel.

8Instalatérství Hofírek

4.6
★★★★★
★★★★★
(12)
Na Letné 479/49, Olomouc - Lazce
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Potřebujete přetěsnit radiátor, vyměnit vodovod nebo rekonstrukci koupelny či montáž podlahového topení? Sháníte havarijní servis? Žádný požadavek není pro nás banalita, věnujeme se každému zákazníkovi se stejnou péčí. Obraťte se na instalatéry a topenáře z firmy Hofírek v Olomouci. Nabízíme rychle…

9Pospíšil Oldřich - PLYN - TOPENÍ - VODA - POSPÍŠIL OLDŘICH - POLO

Firma POLO Oldřich Pospíšil působí v oboru voda - topení - plyn již od roku 1990. U nás naleznete komplexní instalatérské práce. Nabízíme montáž a revize plynu, topení, kanalizace a plynu pro průmyslové a občanské stavby. Našimi přednostmi jsou spolehlivost, rychlost a především kvalitně odvedená…

10Raška Augustin

Nabízíme instalatérské práce v oboru voda, plyn, topení. Nové rozvody, opravy, poruchy, havárie. Rekonstrukce rozvodů. Zajistíme i potřebné zednické a obkladačské práce.Provozní doba dle tel. dohody.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Instalatérství a instalatérské práce v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Instalatérství a instalatérské práce najdete 91 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 82 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 27 firem v regionu Olomouc.