Instalatérství a instalatérské práce – Břeclav

1–10 firem z 31 nalezených Filtry

1Osička Marek- VODO-TOPO-PLYN

Naše firma se specializuje na činnosti v oboru VODA - TOPENÍ - PLYN. Nabízíme kompletní poradenské, dodavatelské, projektové, revizní a montážní služby na klíč. Zakládáme si na seriozním jednání, výběru kvalitních materiálů, výrobků a regulačních prvků s ohledem na jejich pozdější bezporuchový a…

3VODO - TOPO - ELEKTRO - Pekařík Libor

Provádíme montáže vodoinstalace či elektroinstalace a topení. Zabýváme se také rekonstrukcemi koupelen na klíč a kompletní montáží rozvodů do kuchyní. Dále nabízíme montáže klimatizací a vzduchotechniky, domovních plynovodů a hromosvodů.

4Florián Pavel - Opravy a rekonstrukce

Nabízím opravy, rekonstrukce, instalatérské a topenářské práce.

5Josef Trávníček- TOVOX

Husova 3016, Břeclav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma se zabývá především montáží a rekonstrukcemi kotelen, rozvodů ústředního topení - z kovu, mědi a plastů (Gabotherm, Revel...), rozvodů vnitřního plynu, rozvodů vody a odpadů a montáž zařizovacích předmětů, servis plynových zařízení.

6Kytka Jaroslav- AQUAMONT

Nabídka instalatérských a topenářských prací.

7CLAS GROUP s.r.o.

Provádíme vodo- topo- elektro práce, zejména instalační rozvody pro RD a menší provozovny, a to s kompletní dodávkou materiálu. Projekty, revize zajistíme. Stavební práce, odvoz sutě.

8AKKOMÍNY s.r.o.

2.4
★★★★★
★★★★★
(3)
U Stadionu 2144/1, Břeclav
Dnes už má zavřeno

Společnost AKKOMÍNY s.r.o. Vám nabízí komplexní kominické služby, revize a servis plynových spotřebičů. Podrobnější informace naleznete na naší webové stránce.

9Vala David

Nabízíme služby v oblasti, instalatérství, topenářství a plynařství.

10VTP - Instalace s.r.o.

Provádíme instalatérské, topenářské a plynařské práce. Nabízíme instalaci vytápění, kotlů na dřevoplyn, solárních systémů a čerpadel, montáž centrálních jednotek a rozvodů, krbových vložek s výměníkem, dodávky plynových i kondenzačních kotlů.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Břeclav


Instalatérství a instalatérské práce v lokalitě Břeclav – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Instalatérství a instalatérské práce najdete 31 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 28 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 9 firem v regionu Břeclav.