Instalatérství a instalatérské práce – Jeseník

Pokud vám zapáchají odpady a nedaří se vám je vyčistit pomocí zvonu nebo chemikálií, přenechte práci odborníkovi, který důkladně odstraní vzniklý problém. Přehled firem nabízejících instalatérské práce v lokalitě Jeseník.

1–10 firem z 26 nalezených Filtry

1LUKŠA - technik s.r.o.

Naše firma provádí dodávky, montáž a servis plynových kotlů. Poskytujeme poradenství.

2KOVER, spol. s r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(57)
Slezská 1303/1, Jeseník
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem instalatérského, sanitárního, topenářského a elektroinstalačního materiálu v oblasti tepelné techniky, elektro, vody a plynu.

3Motyka Radek

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Nerudova 730, Zlaté Hory

Nabízím instalatérské služby. Zabýváme se prodejem a montáží kotlů.

4Roman Kaderka, s.r.o.

Tyršova 1036, Jeseník
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provádím instalatérské a topenářské práce.

5Hromják Martin

Nabízím stavební a zednické práce. Provádím rekonstrukce a kompletní rozvody vody, plynu, odpadu a topení, opravy a úpravy vodovodů. Prodávám instalatérský, topenářský a sanitární materiál.

6JPS - Jaroslav Pavlovič

Hlavní 5, Mikulovice
Otevřeno do 15:00

Firma JPS Pavlovič je spolehlivým partnerem svým zákazníkům již 20. let. Sídlíme v Mikulovicích u Jeseníku a provádíme především komplexní stavební práce. Disponujeme širokým technologickým zázemím a své služby poskytujeme organizacím i občanům. Do svého portfolia činností jsme mimo jiné zařadili i…

7Navrátil servis

Zeyerova 653/5, Jeseník
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Navrátil servis, se sídlem Zeyerova 653/5, 790 01, Jeseník, v okrese Jeseník a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2015. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…

8Ondřej Šimíček

Ondřej Šimíček, se sídlem Bílý Potok 62, 790 70, Javorník, v okrese Jeseník a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2018. Předmětem podnikání je: Vodoinstalatérství, topenářství Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

9Zdenek Blažek

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Priessnitzova 1035/5, Jeseník
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Zdenek Blažek, se sídlem Priessnitzova 1035/5, 790 01, Jeseník, v okrese Jeseník a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1999. Předmětem podnikání je: Vodoinstalatérství, topenářství Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1…

10CHK INSTAL s.r.o.

CHK INSTAL s.r.o., se sídlem Boženy Němcové 567/9, 790 01, Jeseník, v okrese Jeseník a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 75908, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem…


Instalatérství a instalatérské práce – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Jeseník


Instalatérství a instalatérské práce v lokalitě Jeseník – detailní popis

Instalatér se specializuje na rozvody vody, energií, čištění odpadů a kanalizací. Většina instalatérů nabízí také topenářské a plynařské práce, které s výkonem povolání instalatéra blízce souvisí. Vodoinstalatér udržuje trubky studené a teplé užitkové vody, odvod odpadních vod atd. Mezi hlavní materiály a potřeby, které instalatér používá patří trubky kovové, měděné nebo plastové, armatury, sifony, spojovací tvarovky, ventily, kohouty a šoupata. Cena za služby se různí a většina instalatérů ji nastavuje dle hodinové sazby.

Služby instalatéra

 • Čištění, realizace a rekonstrukce kanalizací
 • Čištění odpadů u praček, myček, sprchových koutů, dřezů, drtičů, toalet a van
 • Realizace rozvodů studené a teplé vody
 • Havarijní služby
 • Montáže zásobníkových a průtokových ohřívačů, bojlerů
 • Instalace vodních filtrů
 • Montáže a opravy sanitární techniky
 • Výměny, realizace a opravy rozvodů vody, kanalizace a odpadů
 • Montáže sprchových koutů, boxů a van
 • Opravy a montáže vodovodních baterií
 • Opravy a montáže splachovadel
 • Výměny, instalace a opravy vodoměrů, kohoutů, šoupat kompenzátorů, regulátorů tlaku redukčních a pojistných ventilů
 • Montáže ponorných čerpadel
 • Servis závlahových zahradních rozvodů
 • Montáže a instalace kuchyňských spotřebičů, dřezů, trub, lednic, sporáků nebo vařičů

Tlakové čištění odpadů a kanalizací

Patří mezi nejúčinnější způsoby čištění kanalizací a odpadů. Probíhá za pomoci silného proudu vody díky vysokotlakému čerpadlu. V případě silného znečištění stokové sítě kanalizace se využívá kombinované čištění pomocí speciální nástavby, která je rozdělena na vodní a kalovou komoru. Tlakové čerpadlo nasává vodu z vodní komory a pomocí trysky přitahuje materiál do vstupní šachty. Vakuokompresor v kalové komoře vytváří vakuum a vysává ze šachty čištěný materiál.