Datové kabely – Zlín

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1ELKOV elektro a.s. (pobočka Zlín-Malenovice)28 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Chmelník 1178, Zlín-Malenovice
Dnes už má zavřeno

Nabízíme velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu a svítidel. V sortiment naleznete kabely, zásuvky, vypínače, rozváděče či jističe, pojistky, stykače, chrániče a relé, svítidla i světelné zdroje.

2IMONT, s.r.o.

Nábřeží 719, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naším oborem je velkoobchodní prodej telekomunikačního, elektroinstalačního materiálu a svítidel. Nabízíme komponenty na montáž hromosvodu. V naší nabídce také naleznete nářadí značky AEG.

3LAPP KABEL s.r.o.

Bartošova 315, Kvítkovice -…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba a prodej kabelů, kabelové konfekce a kabelového příslušenství. Dále i konektorů, energetických nosičů a komponentů pro průmyslovou automatizaci.

4Šindelár Dušan - elektromateriál

Prlovská 2491, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme velkoobchodní a maloobchodní prodej elektra a elektroinstalačního materiálu. Prodáváme svítidla, kabely, zdroje, spínače a zásuvky, pojistky a jističe, chrániče, stykače i hromosvod, nářadí a zahradní potřeby, koupelny, bílou a černou techniku.

5AVONET, s.r.o.1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(86)
Kvítková 4323, Zlín

Internetové připojení, volání přes internet VoIP, webhosting, digitální TV, datové služby, komunikační řešení pro firmy i domácnosti.

6H + R GSM

Kvítková 4122, Zlín
Dnes už má zavřeno

Nabízíme mobilní telefony a příslušenství.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Datové kabely v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Datové kabely najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Zlín.