Datové kabely – Olomoucký kraj

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1MTEL Communications s.r.o.

Nabízíme slaboproudé rozvody. A to telekomunikační, optické a datové sítě, LAN, CCTV metropolitní a průmyslové sítě LAN, CCTV, ingeneering FTTH a FTTB, mikrotrubičkování. Mimo jiné dodáváme i kamerové systémy, optické kabely, spojky, konvektory, rozvaděče.

22MAX + s.r.o.4 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mostkovice 529, Mostkovice
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Zaměřujeme se na montáže slaboproudých systémů. Nabízíme instalaci satelitů, DVB-TV antén, zabezpečovacích systémů, kamerových systémů, požárních systémy, datových rozvodů, počítačových sítí, zajišťujeme DVB-TV příjem, datové přenosy.

3Opletal Robert, Ing. - SATRIA OLOMOUC

4.7
★★★★★
★★★★★
(56)
Elišky Krásnohorské…, Olomouc - Hodolany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme satelitní a anténní techniku, dále pouzdra a držáky na tablety, plasmové i LCD televizory, montáž a servis satelitní techniky, repasování baterií a modelářské potřeby.

4BONA SPES s.r.o.

Internetový obchod powerbank, externích zdrojů energie – nabídka solárních power bank, powerbanky pro notebook a tablety. Wireless a Qi nabíječky, obaly na telefony včetně příslušenství. Najdete u nás také autonabíječky, cestovní adaptéry, nabíjecí a datové kabely.

5Pavel Žilka

Provádím montáže, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení. Dodávky a montáže datových a telefonních rozvodů. Poskytování poradenství.

6CABITAL, s.r.o.

3.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Za Olomouckou 4230/9, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou kabelů pro počítačové využití.

7IVOLTINA candy s.r.o.

Zabýváme se prodejem síťových LAN kabelů (UTP, FTP) cat 5e, 6,7. Na našich stránkách naleznete více informací.

8Tele-Fonika Kabely CZ s.r.o.

Výroba a dodávky kabelů, vodičů, drátů, datových kabelů a dalších.


Firmy v dalších lokalitách


Datové kabely v lokalitě Olomoucký kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Datové kabely najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Olomoucký kraj.