Datové kabely – Olomouc

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1MTEL Communications s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Krapkova 709, Olomouc

Nabízíme slaboproudé rozvody. A to telekomunikační, optické a datové sítě, LAN, CCTV metropolitní a průmyslové sítě LAN, CCTV, ingeneering FTTH a FTTB, mikrotrubičkování. Mimo jiné dodáváme i kamerové systémy, optické kabely, spojky, konvektory, rozvaděče.

2Opletal Robert, Ing. - SATRIA OLOMOUC

4.7
★★★★★
★★★★★
(61)
Elišky Krásnohorské…, Olomouc - Hodolany
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Nabízíme satelitní a anténní techniku, dále pouzdra a držáky na tablety, plasmové i LCD televizory, montáž a servis satelitní techniky, repasování baterií a modelářské potřeby.

3RIO Media a.s. (pobočka Olomouc)4 pobočky

4.1
★★★★★
★★★★★
(1)
Pekařská 478/4, Olomouc
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme kabelovou televizi ve vysokém rozlišení, telefonní služby a vysokorychlostní připojení k internetu. Dále i poskytujeme balíčky s televizními českými i slovenskými programy, nabídku je možné kdykoliv rozšiřovat. Zajišťujeme hlasové i datové služby pro domácnosti či firmy. Nabízíme i balíčky.

4BONA SPES s.r.o.

Internetový obchod powerbank, externích zdrojů energie – nabídka solárních power bank, powerbanky pro notebook a tablety. Wireless a Qi nabíječky, obaly na telefony včetně příslušenství. Najdete u nás také autonabíječky, cestovní adaptéry, nabíjecí a datové kabely.

5IVOLTINA candy s.r.o.

Zabýváme se prodejem síťových LAN kabelů (UTP, FTP) cat 5e, 6,7. Na našich stránkách naleznete více informací.

6SINIT, a.s.

Lužice 60, Lužice Bezdlužná

Zaměřujeme se na telekomunikační techniku, řídící systémy a projektování kabelové a datové sítě.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Datové kabely v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Datové kabely najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Olomouc.