Datové kabely – Olomouc

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1MTEL Communications s.r.o.

Nabízíme slaboproudé rozvody. A to telekomunikační, optické a datové sítě, LAN, CCTV metropolitní a průmyslové sítě LAN, CCTV, ingeneering FTTH a FTTB, mikrotrubičkování. Mimo jiné dodáváme i kamerové systémy, optické kabely, spojky, konvektory, rozvaděče.

2Opletal Robert, Ing. - SATRIA OLOMOUC

4.7
★★★★★
★★★★★
(56)
Elišky Krásnohorské…, Olomouc - Hodolany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme satelitní a anténní techniku, dále pouzdra a držáky na tablety, plasmové i LCD televizory, montáž a servis satelitní techniky, repasování baterií a modelářské potřeby.

3BPS Mobil, s.r.o. (pobočka Olomouc)2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(178)
V Hlinkách 1325/11a , Olomouc
Dnes už má zavřeno

Internetový prodej mobilních telefonů a příslušenství. Zajištění záručního a pozáručního servisu. Dále nabízíme digitální fotoaparáty, kamery, nabíječky, datové kabely, GSM zásuvku či výpočetní techniku. Jsme autorizovaný prodejce telefonů Honor.

4BONA SPES s.r.o.

Internetový obchod powerbank, externích zdrojů energie – nabídka solárních power bank, powerbanky pro notebook a tablety. Wireless a Qi nabíječky, obaly na telefony včetně příslušenství. Najdete u nás také autonabíječky, cestovní adaptéry, nabíjecí a datové kabely.

5IVOLTINA candy s.r.o.

Zabýváme se prodejem síťových LAN kabelů (UTP, FTP) cat 5e, 6,7. Na našich stránkách naleznete více informací.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Datové kabely v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Datové kabely najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Olomouc.