Datové kabely – Olomouc

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1MTEL Communications s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Krapkova 709, Olomouc

Nabízíme slaboproudé rozvody. A to telekomunikační, optické a datové sítě, LAN, CCTV metropolitní a průmyslové sítě LAN, CCTV, ingeneering FTTH a FTTB, mikrotrubičkování. Mimo jiné dodáváme i kamerové systémy, optické kabely, spojky, konvektory, rozvaděče.

2Opletal Robert, Ing. - SATRIA OLOMOUC

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Elišky Krásnohorské…, Olomouc - Hodolany
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme satelitní a anténní techniku, dále pouzdra a držáky na tablety, plasmové i LCD televizory, montáž a servis satelitní techniky, repasování baterií a modelářské potřeby.

3RIO Media a.s. (pobočka Olomouc)4 pobočky

4.1
★★★★★
★★★★★
(18)
Pekařská 478/4, Olomouc
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme kabelovou televizi ve vysokém rozlišení, telefonní služby a vysokorychlostní připojení k internetu. Dále i poskytujeme balíčky s televizními českými i slovenskými programy, nabídku je možné kdykoliv rozšiřovat. Zajišťujeme hlasové i datové služby pro domácnosti či firmy. Nabízíme i balíčky.

4BONA SPES s.r.o.

Internetový obchod powerbank, externích zdrojů energie – nabídka solárních power bank, powerbanky pro notebook a tablety. Wireless a Qi nabíječky, obaly na telefony včetně příslušenství. Najdete u nás také autonabíječky, cestovní adaptéry, nabíjecí a datové kabely.

5IVOLTINA candy s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Přerovská 485/35, Olomouc, Holice Bezdlužná

Zabýváme se prodejem síťových LAN kabelů (UTP, FTP) cat 5e, 6,7. Na našich stránkách naleznete více informací.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Datové kabely v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Datové kabely najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Olomouc.