Datové kabely – Kroměříž

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1ELKOV elektro a.s. (pobočka Kroměříž)28 poboček

4.8
★★★★★
★★★★★
(3)
Chelčického 1656/1A, Kroměříž
Dnes už má zavřeno

Nabízíme velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu a svítidel. Prodáváme kompletní sortiment elektromateriálů a osvětlovací techniky včetně kabelů, zásuvek, vypínačů, rozváděčů, jističů, pojistek, stykačů, chráničů, relé, svítidel a světelných zdrojů.

2Miklík Dušan

4.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Grohova 785/4, Holešov Bezdlužná

Naše firma prodává spotřební materiál. V sortimentu naleznete barvící a korekturní pásky, inkoustové náplně, USB, HDD, paměťová média a multimédia. Dodávám myši, klávesnice, herní konzole, síťové prvky, tonery, kabely, nářadí a doplňky.

3Smarty CZ a.s. (pobočka Kroměříž)14 poboček

3.2
★★★★★
★★★★★
(3)
Obvodová 33/10, Kroměříž Bezdlužná

Naše firma nabízí internetový prodej mobilních telefonů a příslušenství. Nabízíme tablety a výrobky Apple. Najdete u nás pouzdra, ochranné fólie, držáky do auta, dokovací stanice, vychytávky, sluchátka, kabely, redukce a paměťové karty. Dodáváme značky Alcatel, LG, Nokia, HTC, Huawei, Samsung, Sony…

4Konečný Bohumil

Zaměřuji se na velkoobchodní i maloobchodní prodej satelitní techniky. Zajišťuji instalace. Nabízím karty, motory, koaxiální kabely a konektory. Dodávám LNB konvektory, paraboly, multifokusy, SD a HDTV satelitní přijímače, DiSEqC přepínače a další.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Datové kabely v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Datové kabely najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Kroměříž.