Datové kabely – Morava

1–10 firem z 61 nalezených Filtry

1Kabel Pro, s.r.o.

Komplexní sortiment kabelů a vodičů pro všechny druhy činností. Prodej silové a vysokonapěťové kabely, instalační, flexibilní, koaxiální, optické, datové i teplotně odolné kabely a vodiče. Dlouholeté oborové zkušenosti.

2Ma-Fia s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Vlárská 953/22, Brno Bezdlužná

Specializovaný velkoobchod s materiálem pro datové sítě.

3ELMONT GROUP, a.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bieblova 1754/27, Brno-Černá Pole Bezdlužná

Kompletní dodávky, instalace i servis elektroinstalace bez omezení napětí, elektroinstalace v prostorech s nebezpečím výbuchu, datových sítí, bezpečnostních (EZS, EPS), docházkových (EKV), kamerových (CCTV) a telekomunikačních systémů.

4FSC Elektro s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Soběšická 483/97, Brno-Lesná Bezdlužná

Naše firma nabízí realizaci datových sítí a elektroinstalací, dále počítačové sítě, optické sítě a spoje, kabeláž, slaboproudé systémy, elektro montáže silnoproud a slaboproud.

5M T L Cable spol. s r.o.

Tuřanka 111b, Brno Bezdlužná

Prodej komponentů pro realizaci kabelových sítí.

6BESPLAST s.r.o.

Výrobce stavebnicového úložného systému kabelů (kabelové lávky, kabelové rošty a kabelová vedení) z pozinkovaného plechu. Systém kabelových lávek pro sestavy tras jakéhokoliv tvaru a rozsahu. Výrobce lamel do čističek odpadních vod.

7CATEGORY a.s.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(8)
Vídeňská 204/125, Brno-Přízřenice Bezdlužná

Nabízíme budování technických infrastruktur počítačových a telekomunikačních sítí, služby měření, monitoringu, vyhledávání chyb a ladění výkonnosti.

8AVERKON s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
U Cihelny 4135/8, Hodonín Bezdlužná

Zabýváme se prodejem průmyslových a elektronických konektorů. Součástí je i výroba kabelových svazků. Pracujeme s moderními technologickými postupy a přístroji. Poskytujeme velkoobchodní činnost.

9Brastro spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bratislavská 229/44, Brno-Zábrdovice Bezdlužná

Prodáváme elektroinstalační materiál, telekomunikační a kancelářskou techniku. V roce 2005 jsme se stali výhradním distributorem ozvučovacích a evakuačních systémů. V našem týmu máme specialisty s bohatými zkušenostmi s návrhem i instalací rozsáhlých ozvučovacích systémů.

10ELKOV elektro a.s. (pobočka Kroměříž)28 poboček

4.8
★★★★★
★★★★★
(3)
Chelčického 1656/1A, Kroměříž
Otevřeno do 15:30

Nabízíme velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu a svítidel. Prodáváme kompletní sortiment elektromateriálů a osvětlovací techniky včetně kabelů, zásuvek, vypínačů, rozváděčů, jističů, pojistek, stykačů, chráničů, relé, svítidel a světelných zdrojů.


Firmy v dalších lokalitách


Datové kabely v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Datové kabely najdete 61 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 55 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 18 firem v regionu Morava.