Odvoz odpadu, suti, hlíny – Uherské Hradiště

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1Autodoprava - Řihák, s.r.o. (Uherské Hradiště)1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(6)
Hlavní 73/53, Svatobořice Bezdlužná

Provádíme zemní a výkopové práce pro výstavbu rodinných domů, průmyslových objektů, parkovišť, sportovních areálů apod. v Uherském Hradišti, Hodoníně, Břeclavi, Brně a okolí a v dalších regionech jižní Moravy. Provedeme úpravu terénu, zasypání výkopů, zajistíme přesuny zeminy i skrývku ornice.…

2OTR Recycling s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kostelanská 2128, Staré Město
Otevřeno do 17:00

Zpracovávání stavebních odpadů mobilním drcením, demolice staveb, výroba a prodej stavebních recyklátů, kompostů a substrátů, demolice stavebních objektů, kompostování biologicky rozložitelných odpadů, drcení dřevních odpadů i odběr stavebních odpadů a kontejnerová doprava.

3Štěrba Jaroslav - Zemní a výkopové práce

Podolí 248, Podolí Bezdlužná

Nabízíme veškeré zemní práce. Provádíme zářezy do svahů, výkopy sklepů a základů, inženýrských sítí či úpravy terénů a zahrad. Zabýváme se demolicemi objektů a demolicemi pomocí hydraulického kladiva. Dále zajišťujeme dopravu zeminy, písků, sutí včetně recyklátů ostatních sypkých materiálů.

4HMJ Group s.r.o.

HMJ Group s.r.o. je firma, která nabízí profesionální služby zahrnující stavební i zemní práce, demolice a obchodní činnost. Společnost získala zkušenosti nejen na území České republiky, ale i v zahraničí, zejména v Německu.

5Šmíd Jaroslav - ZEMNÍ PRÁCE

Provádím zemní a veškeré stavební výkopové práce, srovnání terénu, hloubení základů pro rodinné domy a bazény. Základy pro inženýrské sítě a ploty jímky. Práce prováděné traktobagrem MF 860.

6JK ŠROT METAL

Vykupujeme železný šrot a barevné kovy, jak od jednotlivých zákazníků, tak od firem. Možnost také odvozu kovového šrotu, ve větším rozsahu odvoz zdarma.

7Urbánek Stanislav- autoservis

Vedeme autoservis. Zajišťujeme kontejnerovou dopravu, odvoz suti a dřeva.

8Mišák Roman - RM-SLUŽBY

Provoz nákladní dopravy. Nabízíme rozvozy zboží, dopravu stavebních materiálů, dovoz štěrků, písků, paliv a nákladní taxi. Provádíme stěhování bytů, domů a kanceláří. včetně těžkých břemen, jako jsou piana, trezory, kotle. Dále provádíme vyklízení půd, sklepů, domů a garáží. Zajišťujeme odvoz sutí…

9Vaculík Lukáš - JCB

Zemní a výkopové práce, realizace demolic s odvozem či zakládání staveb, úpravy terénů, přípojky, kanalizace a bourací práce. Nabídka přípravných prací pro stavby, úpravy terénů a zajištění odvozu zeminy nebo stavebního materiálu.

10Šidlo Jiří - likvidace odpadů2 pobočky

Zabýváme se likvidací odpadů. Nabízíme odvoz veškeré stavební suti na skládku.


Odvoz odpadu, suti, hlíny – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Odvoz odpadu, suti, hlíny v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Odvoz odpadu, suti, hlíny najdete 18 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 16 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Uherské Hradiště.