Odvoz odpadu, suti, hlíny – Kroměříž

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Těžká mechanizace, s.r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Přerovská 213, Bystřice pod… Bezdlužná

Zemní, výkopové, demoliční práce. Zajišťujeme vnitrostátní nákladní silniční dopravu, kameniva, stavební činnosti a přeprava strojů. Nákup a prodej kameniva. Zprostředkování obchodu.

2ROBICONT

Hrad 408, Chropyně
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Nabízíme přistavování kontejnerů, odvoz a likvidaci odpadů včetně možnosti naložení. Dále vyklízení prostor, pronájem kontejnerů, přípravné práce pro stavby, zásobování staveb, služby autodopravy.

3Zelina Martin

Míškovice 167, Míškovice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Provádíme veškeré zemní, výkopové práce a terénní úpravy. Zajišťujeme demolice objektů, následné třídění a drcení suti. Umíme nakládat a zpracovávat odpady (vyjma nebezpečných) a provádíme i specializované stavební činnosti.

4Sadil Miroslav

Provozujeme nákladní autodopravu. Provádíme dopravu stavebních materiálů, kontejnerovou přepravu, zemní a výkopové práce bagrem značky CATERPILLAR 303c cr. Dále nabízíme odvoz a likvidaci odpadu.

5Michal Šilc - vyklízecí práce1 pobočka

3.3
★★★★★
★★★★★
(7)
Havlíčkova 3979/74, Kroměříž Bezdlužná

Vyklízecí práce, pronájem kontejnerů na odpad a urgentní úklid kontaminovaných objektů. Provádíme odvoz veškerého odpadu včetně likvidace, vyklizení bytů, rodinných domů, sklepů, půd, kanceláří, garáží či pozůstalostí. Poskytujeme odstranění suti, uhlí i holubího trusu.


Odvoz odpadu, suti, hlíny – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Odvoz odpadu, suti, hlíny v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Odvoz odpadu, suti, hlíny najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Kroměříž.