Odvoz odpadu, suti, hlíny – Hodonín

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Autodoprava - Řihák, s.r.o.1 pobočka

Provádíme zemní a výkopové práce pro výstavbu rodinných domů, průmyslových objektů, parkovišť, sportovních areálů apod. v Uherském Hradišti, Hodoníně, Břeclavi, Brně a okolí a v dalších regionech jižní Moravy. Provedeme úpravu terénu, zasypání výkopů, zajistíme přesuny zeminy i skrývku ornice.…

2EKOR, s.r.o. - nakládání s odpady2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Havlíčkova 1398/49a, Kyjov
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Nabízíme svoz a odstraňování odpadů. Provozujeme skládku odpadů, dotřiďovací linku papíru a plastů, sběrný dvůr a kompostárnu. Nabízíme přepravu kontejnery.Společnost získala certifikáty pro systém řízení jakosti a EMS v květnu 2005. V červnu 2006 k nim připojila certifikaci systému BOZP.

3Mykol, spol. s r.o.

Autodoprava, kontejnerová přeprava nebezpečných odpadů, přeprava sypkých hmot. Zemní, výkopové, bourací a sanační práce. Drcení skla mobilním drtičem, třídění odpadních stavebních materiálů mobilním třídičem. Silniční motorová doprava nákladní včetně kontejnerové v tuzemsku i zahraničí. Logistické…

4Služby města Bzence

Kasárna 500, Bzenec Bezdlužná

Naším oborem je poskytování technických služeb. Zajišťujeme údržbu v zimě, udržujeme správu sběrného dvora, zajišťujeme pravidelný odvoz odpadu. Také se podílíme na pořádání různých kulturních akcí.

5Řihák Petr - autodoprava2 pobočky

Naše firma působí již více jak pátým rokem v oblasti autodopravy, výkopových a zemních prací a demolic objektů. Naše služby provádíme v neomezeném rozsahu. Veškeré zakázky řešíme převážně komplexí prováděných služeb, čímž jsme schopni dodržet ceny na přijatelné úrovni. Zakladní filozofií je…

6EKOBEST BS, s.r.o.

Specializujeme se na revize nádrží, jímek a jejich likvidace. Tlakové čištění kanalizačních vpustí, hydroizolace, kontejnerovou dopravu. Provádíme také zemní a výkopové práce, kamerování odpadních rozvodů, čištění mycích linek a ramp včetně odvozu kalů, nakládání s odpady a další. Poskytujeme…

7Reality Bystřický, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Jezerní, Vracov Bezdlužná

Nabídka služeb v oblasti svozu i dovozu veškerého stavebního materiálu, stavebních sutí, komunálního odpadu, výkopové zeminy, štěrků, písku a jiného.

8Horníček Tomáš - kontejnerová doprava

Nabídka odvozu a dovozu sypkých materiálů do 6 tun. Odvoz komunálních odpadů, vyklízení objektů, domů, sklepů i půd. Nabídka velkoobjemového kontejneru.

9STAVEBNINY SOVA, s.r.o.

Uhřice 132, Uhřice Bezdlužná

Nabídka zemních prací, prodej štěrku, písků, odvoz sutí a vytěžených zemin. Prodej veškerého stavebního materiálu, nářadí a doplňků.

10SUEZ Využití zdrojů a.s. (pobočka Hodonín- Bratislavská)39 poboček

Komplexní nabídka služeb v odpadovém hospodářství. Provádíme odvoz průmyslových a komunálních odpadů, čištění průmyslových objektů a další.


Odvoz odpadu, suti, hlíny – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Hodonín


Odvoz odpadu, suti, hlíny v lokalitě Hodonín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Odvoz odpadu, suti, hlíny najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Hodonín.