Odvoz odpadu, suti, hlíny – Blansko

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Sedláček Karel - Nákladní silniční doprava1 pobočka

Nabízíme nákladní automobilovou a kontejnerovou silniční dopravu. Zajišťujeme servis a údržbu nákladních vozidel. Dále provádíme jeřábnické práce do 8t a stavební zámečnictví. Nákladní vnitrostátní autodoprava vlastními dopravními prostředky. Nabízíme jeřábnické práce, odvoz suti, opravy a mytí…

2Beran Jiří- Výkopové práce

Spešov 18, Spešov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zaměřujeme se na výkopové práce, terénní úpravy a demolice. Dále nabízíme i odvoz suti a přepravu materiálů.

3Havlíček Jiří - kontejnerová doprava

Provozuji nákladní silniční kontejnerovou dopravu v oblasti stavebnictví a zahradnictví pro firmy a domácnosti. Přistavím kontejnery na odvoz a dovoz stavební sutě, zeminy a komunálních odpadů.

4Pánek Jiří - Zemní a výkopové práce

Lipovec 165, Lipovec Bezdlužná

Děláme veškeré zemní a výkopové práce a terénní úpravy a hloubení výkopů i bagrování základů a základových pásů a přípojky IS i demolice a přípravné práce pro stavby a vše stroji Fermec a nabízíme odvoz a také likvidaci suti a přebytečných materiálů.

5Zelinka Bořivoj

Děláme a nabízíme zemní a demoliční a bourací práce a zajištění odvozů suti a výkopů pro uložení potrubí i také úpravy terénů.

6Radim Nečas2 pobočky

Nabídka dopravu písku, betonu, uhlí, dřeva, recyklátů a stavebních materiálů či odvoz sutí i převozy minibagrů do 5 tun.


Odvoz odpadu, suti, hlíny – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Blansko


Odvoz odpadu, suti, hlíny v lokalitě Blansko – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Odvoz odpadu, suti, hlíny najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Blansko.