Čalounictví – Zlín

1–10 firem z 22 nalezených Filtry

1DELIKA, s.r.o.2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(6)
Napajedelská 1639, Otrokovice Bezdlužná

Zabýváme se prodejem zboží především pro stolaře, truhláře, čalouníky i domácí kutily. Máme i svou stolářskou dílnu, ke jsme schopni vyrobit kvalitní nábytek na míru.

2BSV Kubiš, s.r.o.

Výroba chirurgických, tetovacích a čalounických šicích jehel. V dnešní době uspokojujeme požadavky pro zdravotnickou a veterinární veřejnost v tuzemsku i na zahraničním trhu.

3Sedlář Petr - TRUHLÁŘSTVÍ

Výroba nábytku čalouněného a atypického.

4Žídek Karel

Na Rusavě 204, Zlín Bezdlužná

Čalounické práce.

5Úklidové služby Křemének s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Třída Tomáše Bati…, Louky Bezdlužná

Nabídka úklidových služeb. A to včetně stěhování, malování, čištění koberců a čalounění. Poskytování drobných zednických prací. Dále úklid exteriérových ploch (letní a zimní provoz - vlastní mechanizace - sekací stroje na léto a hydro radlicový vůz na zimu). Mimo jiné praní a chemické čistění…

6TRIESTE a.s. - čistíme sedačky9 poboček

Bezručova 53, Zlín Bezdlužná

Čistíme kožené sedačky a židle v bytech, domech a kancelářích NANO technologií. Nabízíme čištění a impregnaci sedaček, židlí a interiérů z pravé přírodní kůže, koženky, textilií a jiných podobných materiálů. Přijedeme přímo k zákazníkům.

7Bazika Karel - ÚKLID ZLÍNSKO BAZIKA2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sazovice 86, Sazovice

Čištění koberců a čalounění, kožených sedaček, kompletní sezónní úklidy po malování a stavbách, úklidové práce. Uklízíme domácnosti, provozovny, haly, firmy, okna, automobily. Zajišťujeme umývání podlah podlahovým strojem. Čistíme mokrou i suchou cestou.

8PETERI CENTRUM, s.r.o.

Díly III 157, Zlín Bezdlužná

Provádíme pravidelný i jednorázový úklid bytových i nebytových prostor. Nabízíme mytí oken i nábytku, tepování, zalévání květin i luxování. Zajišťujeme také mytí výloh, čištění koberců i sedacích souprav či omytí kuchyňské linky včetně spotřebičů .

9Janoštíková Marta

4.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Hlavní 1214, Otrokovice Bezdlužná

Specializujeme se na veškeré čalounické práce, zakázkové i sériové čalounění. Specializujeme se na židle, křesla, sedací soupravy, sofa, starožitný nábytek - restaurování včetně stolařských prací. Nabízíme autočalounictví - autosedáky, výplně dveří, autoveteráni. Výroba na míru: matrace, plachty a…

10Hub Petr - Motodíly PH

Prodej, servis a renovace všech motocyklových veteránů. Opravy klikovek a výbrusy válců, čištění a vylívání nádrží. Vyplétání a centrování kol. Nabídka náhradních dílů, příslušenství a motodoplňků. Zajišťujeme čalounictví na všechny druhy sedáků, brašen a jiných doplňků z kůže nebo koženky.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Čalounictví v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Čalounictví najdete 22 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 20 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Zlín.