Čalounictví – Moravskoslezský kraj

1–10 firem z 59 nalezených Filtry

1Kříž Jan - čištění vozidel

4.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Teslova 1129/2b, Ostrava, Přívoz
Otevřeno do 17:00

Nabízíme ruční mytí automobilů, luxování interiéru a koberečků, mytí gumových podlážek, čištění a oživení plastových částí interiéru. Provádíme tepování celého interiéru vozidel.

2Starožitnosti Ostrava

Jiráskovo náměstí…, Ostrava
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Společnost se zaměřuje na nákup a prodej starožitných předmětů (zlata, stříbra, šperků, plastik, užitého umění, obrazů, hodin, nábytku, technologických zajímavostí), výkup starožitností za hotové, likvidaci pozůstalostí, restaurování starožitností, obrazů, nábytku, čalounictví, opravy šperků,…

3Čalounictví Mařec Jiří

Šenovská 1, Petřvald
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Firma nabízí čalounické práce.

4AUTOPLACHTY Fišer, s.r.o.

Masarykova 392, Fulnek
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Firma nabízí výrobu a servis autoplachet na nákladní automobily, návěsy, přívěsné vozíky a další konstrukce včetně potisku. Výroba krycích a stínících plachet.

5JANYŠKOVÁ s.r.o.

Bludovice 91, Nový Jičín
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Poskytování služeb v oblasti čalounění a renovace sedadel ve zdravotnictví, v dopravě- vlakové sedadla, renovujeme křesla k hracím automatům, renovace nábytku do restaurací.

6Vojtek Oldřich

Firma zaměřená na opravy a restaurování novodobého a starožitného nábytku a bytových doplňků - lepení, tmelení, dýhování, povrchové úpravy, opravy zámků, klíčů, pantů i drobné čalounění.

7Zborovská Věra

Provádím čalounické práce a japonské stěny a římské rolety.

8Slouka David- ČALOUNICTVÍ ORION

4.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Elišky Krásnohorské…, Havířov Bezdlužná

Nabízím čalounické práce. Provádím opravy čalounění sedacích souprav, pohovek, taburetů a křesel. Dále nabízím renovace starožitného nábytku a zhotovuji čalounění dveří.

9Macek Josef - restaurátor

Nabízím čalounické práce a restaurování nábytku a dveří. Dále provádí louhování nábytku.

10Volný Tomáš

4.4
★★★★★
★★★★★
(18)
Vaškova 2626/21, Ostrava, Moravská…

Zabezpečení vstupních dveří, výměny zámků a cylindrických vložek, montáže přídavných zámků, úpravy stávajících dveří na bezpečnostní i čalounění dveří a zámečnické práce.


Firmy v dalších lokalitách


Čalounictví v lokalitě Moravskoslezský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Čalounictví najdete 59 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 53 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 18 firem v regionu Moravskoslezský kraj.