Čalounictví – Kroměříž

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1Alena Kondiczová- Čalounictví

Čalounické služby a šijeme na míru.

2Nábytek + čalounictví Králík s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(8)
Kostelec u Holešova…, Kostelec u Holešova Bezdlužná

Specializuji se na zakázkovou výrobu a prodej válend, letišť, pohovek, matrací, lamelových roštů a sedacích souprav. Provádím opravy veškerého čalouněného nábytku. Dodávám dětský nábytek, předsíňové a obývací stěny, konferenční stolky a další.

3Řihák Radek- čalounictví

Nabízíme zakázkovou výrobu čalouněného nábytku, čalounění, autočalounění a další čalounické práce. Provedeme pro také opravy poškozeného čalounění. Pro Vaše maximální pohodlí přijedeme až k Vám.

4Kadlec Jaroslav - www.kadlec-zidle.cz

Velkoobchod a maloobchod sedacího nábytku, židle, stoly, křesla a věšáky, komody, příborníky a obývací stěny dle přání. Možnost konečné úpravy a čalounění výrobků. nabízíme čalounické látky či opravy židlí. Prodejna i e-shop.

5Radim Štípek

Truhlářské a čalounické práce.

6Jaroslav Strašák

Čalounění sedacích souprav, křesel, židlí, dveří a aut.

7Jan Kopecký

Holešov, Holešov Bezdlužná

Čštění koberců, sedacích souprav, čalouněného nábytku a strojové čištění podlah.

8Adamec Josef - Restaurování

Restaurování starožitného nábytku včetně čalouněného. Zakázková výroba stylového nábytku, bytových doplňků a dveří. Kartáčování dřeva.

9Zdeněk Sedlář

Výroba a šití plachet na zakrytí vagónů, vozíků i prodejních stánků a krytů na europalety. Dále zhotovuji náhradní sedáky a stříšky do zahradních houpaček.

10Petr Zápeca- ČALOUNICTVÍ ZÁPECA

4.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Včelín 55, Kvasice

Výroba sedacích souprav, taburetů, rozkládacích válend s úložným prostorem a matrací. Čalounění interiérů letadel, lodí, automobilů. Sedacích souprav, křesel, židlí, dveří, rohových lavic, letišť a starožitného nábytku.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Čalounictví v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Čalounictví najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Kroměříž.