Čalounictví – Brno - venkov

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1MOUKA TIŠNOV, s.r.o.

Koráb 133, Tišnov Bezdlužná

Firma MOUKA TIŠNOV, s.r.o. je přímým pokračovatelem manufatury, kterou založil pan František Mouka v Tišnově v roce 1842. Na počátku se zde vyráběly provazy a lana pro zemědělství i průmysl a postupně přibyly sítě a popruhy. V současnosti firma zaměstnává cca. 40 pracovníků, mezi nimiž jsou zkušení…

2Rožek Miroslav- Čištění koberců

Křiby 236, Tetčice Bezdlužná

Nabízíme čištění koberců, čištění sedacích souprav, čištění čalounění židlí, matrací. Dále také strojní mytí podlah, pastování a leštění, parní čištění, mytí oken a výloh, čištění interiérů aut a další úklidové práce.

3COBRA-čalounictví, s.r.o.1 pobočka

COBRA čalounictví, s.r.o. byla založena v roce 1991 jako ryze česká firma. Hlavním oborem činnosti firmy je výroba čalouněného nábytku. Naší činností je výroba širokého sortimentu sedacích souprav, výroba čalouněných lůžek, pohovek, válend, matrací, výroba ostatních bytových doplňků, možnost úprav…

4Široký Zdeněk - čalounické práce

Úvoz 28, Rosice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Provádím čalounické práce.

5Hlásenský René- Sedací soupravy Renie

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Horákov 224, Mokrá-Horákov Bezdlužná

Vyrábíme moderní sedací nábytek na zakázku, sedací soupravy, rohové rozkládací sedací soupravy, kožené sedací soupravy, matrace. Opravy - sedacích souprav, křesel, židlí, starožitných křesel, restauračního sezení.

6Tölg Roman2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Nábřežní 444, Veverská Bítýška Bezdlužná

Čalounění interiérů, dveří, ruční i strojní čištění nábytku a koberců.

7COBRA-čalounictví, s.r.o. (pobočka Ivančice)1 pobočka

Provozujeme čalounictví a stolařství. Vyrábíme sedací soupravy, lůžka, matrace a jiné.

8Lukáš Gregor - Čalounictví Gregor

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Česká 3, Česká Bezdlužná

Provádíme veškeré autočalounické a čalounické práce. Pošíváme volanty i řadičky kůží, renovujeme veterány, opravujeme stropy a výplně dveří automobilů, provádíme úpravy sedel motocyklů. Opravujeme a potahujeme sedací nábytek, dveře, zhotovujeme matrace.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - venkov


Čalounictví v lokalitě Brno - venkov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Čalounictví najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Brno - venkov.