Elektro – Troubelice okres Olomouc

Spotřební elektronika jsou veškerá elektronická zařízení každodenní osobní potřeby. Patří sem televizory, fotoaparáty, tiskárny, mobilní telefony, sluchátka nebo GPS navigace. Přehled prodejců spotřební elektroniky v lokalitě Troubelice.

1–10 firem z 551 nalezených Filtry

1ELEKTROINSTALACE VRZAL s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
300 m Troubelice 59, Troubelice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme elektroinstalační práce. Montujeme zabezpečovací systémy a kamerové systémy. Mimo jiné nabízíme montáž elektrického vytápění a veřejného osvětlení.

2Jaroslav Běhůnek

300 m Troubelice 390, Troubelice Bezdlužná

Provádím montáže klimatizací a vzduchotechniky.

3Pořízka Tomáš

Provádíme elektroinstalace novostaveb i rekonstrukcí, montáže hromosvodů, sádrokartonů, řízené ventilace a systémů domácích telefonů.

4Jenáček Oldřich

3.8 km Šumvald 412, Šumvald Bezdlužná

Provádění revizí tlakových nádob a parních a horkovodních kotlů. Dále i zajišťuji odborné prohlídky nízkotlakých kotlů.

5Ing. Karel Gigal - G.A.V.

5.0 km Šumperská 941, Uničov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ing. Karel Gigal - G.A.V., se sídlem Šumperská 941, 783 91, Uničov, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, instalace, opravy elektrických…

6ELEKTROINSTALACE VRZAL s.r.o. (pobočka Uničov)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
5.1 km Šumperská 937, Uničov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme elektroinstalační práce. Dále i projekty a revize. Montujeme zabezpečovací zařízení a kamerové systémy. Mimo jiné i poskytování projekční činnosti a poradenství.

7Křížek Libor

5.2 km Nádražní 531, Uničov Bezdlužná

Nabídky elektroinstalačních a revizních prací.

8Pospíšil Petr - elektroinstalace

5.2 km Gen. Svobody 1217, Uničov Bezdlužná

Nabízíme elektromontáže, elektroinstalace, revize rozvodů NN, opravy elektroinstalací, elektrických strojů, veřejného osvětlení a rozvaděčů. Mimo jiné provádíme montáž a revize hromosvodů, zasíťování, slaboproudé inteligentní rozvody, zabezpečovací systémy.

9Šebesta Zbyněk

5.2 km Tyršova 599, Uničov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízím elektromontážní práce a revize.

10Radim Štěpanec

5.3 km Přemyslova 588, Uničov Bezdlužná

Radim Štěpanec, se sídlem Přemyslova 588, 783 91, Uničov, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2000. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Výroba,…


Elektro – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Elektro v lokalitě Troubelice – detailní popis

Televize 

Při výběru nové televize je nejlepší začít s rozhodnutím, zda chcete chytrou televizi (smart TV) nebo klasickou televizi. Chytrá televize kromě televizního vysílání umožňuje sledovat videa z YouTube, přehrát videa, zobrazit obrázky z mobilního telefonu nebo tabletu a mnoho dalšího. Funkce se liší v závislosti na modelu televize. Chytrá televize musí být připojená k internetu. Cenově je chytrá televize o něco dražší než klasická televize. Oproti chytré televizi, klasická televize neposkytuje funkce smart TV a umožňuje pouze sledování televizního vysílání

 • LCD televize – tenká a plochá televize s displejem z tekutých krystalů. Obraz tvoří jednotlivé body (pixely). Jejich kombinacemi lze dosáhnout milionů barev. LCD televize jsou od klasických CRT televizí šetrnější k očím a mají menší spotřebu elektřiny.
 • LED televize – mají stejnou technologii jako LCD televize, ale rozdíl je v podsvícení obrazu. LED televize využívají svítivé LED diody, které poskytují kontrastní obraz. LED televize mají nižší spotřebu než LCD televize.
 • Plazmové televize – pracují s ionizovanými vzácnými plyny. Světelný efekt vyvolává elektrický náboj přecházející do buňky naplněné směsí plynů a jejich skupenství mění na plazmu. Výhodou je rychlá odezva televize.
 • 3D televize – na trhu existují 2 rozdílné technologie. První z nich je aktivní, která využívá zatmavování skel v brýlích, kdy oko vidí jen obraz určený pro něj. Pasivní technologie má jednodušší konstrukci brýlý a využívá rozdílnou polarizaci obrazu. Pasivní technologie je levnější, ale má menší maximální rozlišení. 

Lednice

Při výběru nové lednice je třeba se zaměřit na typ lednice, design, funkce a technické vlastnosti jako jsou parametry, spotřeba, hlučnost nebo užitný objem. 

 • Lednice s mrazákem – nejpraktičtějším typ lednice. Mají mrazák v horní nebo spodní části.
 • Lednice bez mrazáku – neobsahují mrazák a díky tomu poskytují větší objem chladícího prostoru.
 • Americké lednice – velmi prostorné lednice s oddělenou skříní lednice a mrazáku.
 • Vestavné lednice – klasické kombinované lednice, které po zabudování splynou s kuchyňskou linkou.
 • Lednice s no frost funkcí – zamezují vzniku námrazy a nemusí se tedy odmrazovat.
 • Retro lednice – lednice ve stylu retro v různém barevném i typovém provedení.
 • Mini lednice – mají malý objem a malý mrazicí box. Jsou vhodné do kanceláří nebo hotelových pokojů.
 • Lednice na nápoje – mají poličky přímo dělané na láhve a slouží pro správné vychlazení nápojů.
 • Vinotéky – umožňují vychlazení různých druhů vín.
 • Přenosné lednice – používají se k přepravě potravin.

Pračky

Při výběru pračky je třeba zvážit několik faktorů jako jsou rozměry, způsob plnění, objem bubnu, funkce, hlučnost, spotřeba vody nebo elektřiny. 

 • Pračka s předním plněním – umožňuje praní prádla až o hmotnosti 13kg.
 • Pračka s vrchním plněním – je mnohem užší než pračka s předním plněním, a proto je vhodná do malých prostor. Umožňuje praní prádla o hmotnosti 5 až 8 kg.
 • Parní pračka – představuje speciální způsob praní, který je vhodný pro alergiky.
 • Vestavná pračka – hodí se do domácnosti s omezeným prostorem.
 • Minipračka – malá pračka, která je vhodná do malých domácností nebo na cesty.
 • Pračky se sušičkou – představuje 2 spotřebiče v jednom. Výhodou je úsporu místa v domácnosti. 

Časopis ELEKTRO je odborný časopis, který přináší informace ze světa elektrotechniky. Zabývá se tématy jako elektrotechnika, elektroenergetika, elektromobila, elektrické přístroje, bezpečnost elektronických zařízení, výpočetní technika, výkonová elektronika, měřící technika a mnoho dalšího.

Zajímají vás novinky ze světa elektrotechniky? Navštivte webový portál Proelektrotechniky.cz, který přináší ty nejnovější aktuality. 

Sháníte bílé elektro? Alza.cz má širokou nabídku bílého elektra, kde si vybere každý.