Elektro – Drahanovice okres Olomouc

Spotřební elektronika jsou veškerá elektronická zařízení každodenní osobní potřeby. Patří sem televizory, fotoaparáty, tiskárny, mobilní telefony, sluchátka nebo GPS navigace. Přehled prodejců spotřební elektroniky v lokalitě Drahanovice.

1–10 firem z 557 nalezených Filtry

1General NET Advertising s.r.o.

Internetový prodej fotografické techniky značek Canon, Nikon, Sony, Olympus, Panasonic a FujiFilm. Nabízíme DSLR zrcadlovky, kompakty, objektivy, videokamery a filmové kamery.

2Luftech, s.r.o.

2.3 km Slatinice 386, Slatinice Bezdlužná

Luftech, s.r.o., se sídlem Slatinice 386, 783 42, Slatinice, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 54144, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2012. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. Předmětem podnikání…

3Bukuvka Petr

5.0
★★★★★
★★★★★
(27)
2.3 km Slatinice 18, Slatinice Bezdlužná

Poskytuji servis domácích elektrospotřebičů.

4Pointec, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
2.3 km Slatinice 386, Slatinice Bezdlužná

Zabýváme se dodávkami, montáží a servisem technických zařízení budov. V naší nabídce najdete klimatizace, tepelná čerpadla, vzduchotechnika, solární systémy, rekuperace tepla, podlahové topení.

5Pikal Karel

Nabízím revize elektrických zařízení.

6Stanislav Chochola

3.0 km Vodní 266, Náměšť na Hané Bezdlužná

Stanislav Chochola, se sídlem Vodní 266, 783 44, Náměšť na Hané, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1996. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…

7C H COMPLEX SYSTEM s.r.o.

4.5 km Slatinická 191, Lutín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

C H COMPLEX SYSTEM s.r.o., se sídlem Slatinická 191, 783 49, Lutín, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 71090, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…

8Lepron servis

4.6 km Slatinická 261, Lutín Bezdlužná

Zabýváme se prodejem, instalací a servisem chladících zařízení, klimatizací, elektroniky, výpočetní techniky a počítačových síťí.

9ELEKTRO-FLEXI s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
4.8 km U Kapličky 21, Olomouc Bezdlužná

Provádíme montáž elektroinstalace, veřejné osvětlení, revize elektro. Mimo jiné komplexní elektroinstalace do domů a bytů. Dále i pronájem montážní zdvihací plošiny s dosahem 13 a 15 metrů. Elektronické zabezpečení budov, kanceláří, domů. Otevřeno nonstop.

10Martin Mačák transport & spedice s.r.o. (pobočka Lutín)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
4.9 km Zahrádky , Lutín Bezdlužná

Servis osobních, dodávkových a nákladních vozidel. Dále plníme klimatizace. Zajišťujeme i diagnostiku vozidel.


Elektro – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Elektro v lokalitě Drahanovice – detailní popis

Televize 

Při výběru nové televize je nejlepší začít s rozhodnutím, zda chcete chytrou televizi (smart TV) nebo klasickou televizi. Chytrá televize kromě televizního vysílání umožňuje sledovat videa z YouTube, přehrát videa, zobrazit obrázky z mobilního telefonu nebo tabletu a mnoho dalšího. Funkce se liší v závislosti na modelu televize. Chytrá televize musí být připojená k internetu. Cenově je chytrá televize o něco dražší než klasická televize. Oproti chytré televizi, klasická televize neposkytuje funkce smart TV a umožňuje pouze sledování televizního vysílání

 • LCD televize – tenká a plochá televize s displejem z tekutých krystalů. Obraz tvoří jednotlivé body (pixely). Jejich kombinacemi lze dosáhnout milionů barev. LCD televize jsou od klasických CRT televizí šetrnější k očím a mají menší spotřebu elektřiny.
 • LED televize – mají stejnou technologii jako LCD televize, ale rozdíl je v podsvícení obrazu. LED televize využívají svítivé LED diody, které poskytují kontrastní obraz. LED televize mají nižší spotřebu než LCD televize.
 • Plazmové televize – pracují s ionizovanými vzácnými plyny. Světelný efekt vyvolává elektrický náboj přecházející do buňky naplněné směsí plynů a jejich skupenství mění na plazmu. Výhodou je rychlá odezva televize.
 • 3D televize – na trhu existují 2 rozdílné technologie. První z nich je aktivní, která využívá zatmavování skel v brýlích, kdy oko vidí jen obraz určený pro něj. Pasivní technologie má jednodušší konstrukci brýlý a využívá rozdílnou polarizaci obrazu. Pasivní technologie je levnější, ale má menší maximální rozlišení. 

Lednice

Při výběru nové lednice je třeba se zaměřit na typ lednice, design, funkce a technické vlastnosti jako jsou parametry, spotřeba, hlučnost nebo užitný objem. 

 • Lednice s mrazákem – nejpraktičtějším typ lednice. Mají mrazák v horní nebo spodní části.
 • Lednice bez mrazáku – neobsahují mrazák a díky tomu poskytují větší objem chladícího prostoru.
 • Americké lednice – velmi prostorné lednice s oddělenou skříní lednice a mrazáku.
 • Vestavné lednice – klasické kombinované lednice, které po zabudování splynou s kuchyňskou linkou.
 • Lednice s no frost funkcí – zamezují vzniku námrazy a nemusí se tedy odmrazovat.
 • Retro lednice – lednice ve stylu retro v různém barevném i typovém provedení.
 • Mini lednice – mají malý objem a malý mrazicí box. Jsou vhodné do kanceláří nebo hotelových pokojů.
 • Lednice na nápoje – mají poličky přímo dělané na láhve a slouží pro správné vychlazení nápojů.
 • Vinotéky – umožňují vychlazení různých druhů vín.
 • Přenosné lednice – používají se k přepravě potravin.

Pračky

Při výběru pračky je třeba zvážit několik faktorů jako jsou rozměry, způsob plnění, objem bubnu, funkce, hlučnost, spotřeba vody nebo elektřiny. 

 • Pračka s předním plněním – umožňuje praní prádla až o hmotnosti 13kg.
 • Pračka s vrchním plněním – je mnohem užší než pračka s předním plněním, a proto je vhodná do malých prostor. Umožňuje praní prádla o hmotnosti 5 až 8 kg.
 • Parní pračka – představuje speciální způsob praní, který je vhodný pro alergiky.
 • Vestavná pračka – hodí se do domácnosti s omezeným prostorem.
 • Minipračka – malá pračka, která je vhodná do malých domácností nebo na cesty.
 • Pračky se sušičkou – představuje 2 spotřebiče v jednom. Výhodou je úsporu místa v domácnosti. 

Časopis ELEKTRO je odborný časopis, který přináší informace ze světa elektrotechniky. Zabývá se tématy jako elektrotechnika, elektroenergetika, elektromobila, elektrické přístroje, bezpečnost elektronických zařízení, výpočetní technika, výkonová elektronika, měřící technika a mnoho dalšího.

Zajímají vás novinky ze světa elektrotechniky? Navštivte webový portál Proelektrotechniky.cz, který přináší ty nejnovější aktuality. 

Sháníte bílé elektro? Alza.cz má širokou nabídku bílého elektra, kde si vybere každý.