Elektro – Bohuňovice okres Olomouc

Spotřební elektronika jsou veškerá elektronická zařízení každodenní osobní potřeby. Patří sem televizory, fotoaparáty, tiskárny, mobilní telefony, sluchátka nebo GPS navigace. Přehled prodejců spotřební elektroniky v lokalitě Bohuňovice.

1–10 firem z 558 nalezených Filtry

1MYSLIVOST-LOVECTVÍ s.r.o.

160 m V drahách 39, Bohuňovice Bezdlužná

Specializujeme se na internetový prodej fotopastí. Nabízíme fotopasti, bundy, mikiny, trička, pouzdra na doklady, zámky, ochranné skříňky a solární napájení, svítilny, baterie a paměťové karty.

2RYBO Group, s.r.o.

330 m Pila 771, Bohuňovice
Otevřeno do 17:00

RYBO Group, s.r.o., se sídlem Pila 771, 783 14, Bohuňovice, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 203682, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2012. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je:…

3Vanek Libor - ELVA - elektrorevize

340 m U nádraží 63, Bohuňovice Bezdlužná

Nabízíme elektrorevize, revize spotřebičů, ručního nářadí, strojů, rozvaděčů, revize hromosvodů a elektroinstalací. Dále i realizujeme elektrorevize vysokého napětí i ve výbušném prostředí. Vše v Olomouckém kraji a okolí. Zajišťujeme i také revize VN do 35 kV.

4Žádník Luboš

1.3 km Výmol 718, Bohuňovice Bezdlužná

Poskytujeme kompletní instalací rozvodů vody, topení a plynu. Nově jsme zapojeni do dotačního programu Nová zelená úsporám pro kotlíkovou dotaci. Realizujeme revize kotlů na tuhá paliva, instalatérské práce, montáže odpadů a kanalizací, instalace domovních a bytových plynovodů, rozvody topení,…

5LOCE s.r.o.

1.3 km Výmol 737, Bohuňovice Bezdlužná

LOCE s.r.o., se sídlem Výmol 737, 783 14, Bohuňovice, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 73724, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2018. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…

6OMV Česká republika, s.r.o. (pobočka Bohuňovice)202 poboček

4.1
★★★★★
★★★★★
(335)
1.7 km Bohuňovice 655, Bohuňovice
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Čerpací stanice. Pohonné hmoty diesel, natural 95 i zemní plyn. Oleje a maziva, ruční mytí aut, automyčka a vysavač i káva, nealkoholické nápoje a občerstvení.

7Tomáš Tilšar, DiS.

Nabízíme služby autoservisu. Provedeme montáž, seřízení a revize LPG i CNG systémů.

8Grund Radomil - Skysat satelitní technika

Prodej a montáž domácích videotelefonů a satelitní techniky. Dále i nabídka TV antén, videoprojektorů, dálkových ovladačů, DVB-T přijímačů, konvektorů, přístupových karet a držáků.

9ELTARION s.r.o.

Zajišťujeme elektromontážní, malířské a stavební práce. Provádíme elektro projekce, elektro revize. Realizujeme montáže a opravy hromosvodů, výrobu rozvaděčů.

10Giebisch Karel

Provádíme revize a opravy elektrických zařízení, strojů, spotřebičů a hromosvodu. Otevřeno nonstop.


Elektro – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Elektro v lokalitě Bohuňovice – detailní popis

Televize 

Při výběru nové televize je nejlepší začít s rozhodnutím, zda chcete chytrou televizi (smart TV) nebo klasickou televizi. Chytrá televize kromě televizního vysílání umožňuje sledovat videa z YouTube, přehrát videa, zobrazit obrázky z mobilního telefonu nebo tabletu a mnoho dalšího. Funkce se liší v závislosti na modelu televize. Chytrá televize musí být připojená k internetu. Cenově je chytrá televize o něco dražší než klasická televize. Oproti chytré televizi, klasická televize neposkytuje funkce smart TV a umožňuje pouze sledování televizního vysílání

 • LCD televize – tenká a plochá televize s displejem z tekutých krystalů. Obraz tvoří jednotlivé body (pixely). Jejich kombinacemi lze dosáhnout milionů barev. LCD televize jsou od klasických CRT televizí šetrnější k očím a mají menší spotřebu elektřiny.
 • LED televize – mají stejnou technologii jako LCD televize, ale rozdíl je v podsvícení obrazu. LED televize využívají svítivé LED diody, které poskytují kontrastní obraz. LED televize mají nižší spotřebu než LCD televize.
 • Plazmové televize – pracují s ionizovanými vzácnými plyny. Světelný efekt vyvolává elektrický náboj přecházející do buňky naplněné směsí plynů a jejich skupenství mění na plazmu. Výhodou je rychlá odezva televize.
 • 3D televize – na trhu existují 2 rozdílné technologie. První z nich je aktivní, která využívá zatmavování skel v brýlích, kdy oko vidí jen obraz určený pro něj. Pasivní technologie má jednodušší konstrukci brýlý a využívá rozdílnou polarizaci obrazu. Pasivní technologie je levnější, ale má menší maximální rozlišení. 

Lednice

Při výběru nové lednice je třeba se zaměřit na typ lednice, design, funkce a technické vlastnosti jako jsou parametry, spotřeba, hlučnost nebo užitný objem. 

 • Lednice s mrazákem – nejpraktičtějším typ lednice. Mají mrazák v horní nebo spodní části.
 • Lednice bez mrazáku – neobsahují mrazák a díky tomu poskytují větší objem chladícího prostoru.
 • Americké lednice – velmi prostorné lednice s oddělenou skříní lednice a mrazáku.
 • Vestavné lednice – klasické kombinované lednice, které po zabudování splynou s kuchyňskou linkou.
 • Lednice s no frost funkcí – zamezují vzniku námrazy a nemusí se tedy odmrazovat.
 • Retro lednice – lednice ve stylu retro v různém barevném i typovém provedení.
 • Mini lednice – mají malý objem a malý mrazicí box. Jsou vhodné do kanceláří nebo hotelových pokojů.
 • Lednice na nápoje – mají poličky přímo dělané na láhve a slouží pro správné vychlazení nápojů.
 • Vinotéky – umožňují vychlazení různých druhů vín.
 • Přenosné lednice – používají se k přepravě potravin.

Pračky

Při výběru pračky je třeba zvážit několik faktorů jako jsou rozměry, způsob plnění, objem bubnu, funkce, hlučnost, spotřeba vody nebo elektřiny. 

 • Pračka s předním plněním – umožňuje praní prádla až o hmotnosti 13kg.
 • Pračka s vrchním plněním – je mnohem užší než pračka s předním plněním, a proto je vhodná do malých prostor. Umožňuje praní prádla o hmotnosti 5 až 8 kg.
 • Parní pračka – představuje speciální způsob praní, který je vhodný pro alergiky.
 • Vestavná pračka – hodí se do domácnosti s omezeným prostorem.
 • Minipračka – malá pračka, která je vhodná do malých domácností nebo na cesty.
 • Pračky se sušičkou – představuje 2 spotřebiče v jednom. Výhodou je úsporu místa v domácnosti. 

Časopis ELEKTRO je odborný časopis, který přináší informace ze světa elektrotechniky. Zabývá se tématy jako elektrotechnika, elektroenergetika, elektromobila, elektrické přístroje, bezpečnost elektronických zařízení, výpočetní technika, výkonová elektronika, měřící technika a mnoho dalšího.

Zajímají vás novinky ze světa elektrotechniky? Navštivte webový portál Proelektrotechniky.cz, který přináší ty nejnovější aktuality. 

Sháníte bílé elektro? Alza.cz má širokou nabídku bílého elektra, kde si vybere každý.