Elektro – Lutín okres Olomouc

Spotřební elektronika jsou veškerá elektronická zařízení každodenní osobní potřeby. Patří sem televizory, fotoaparáty, tiskárny, mobilní telefony, sluchátka nebo GPS navigace. Přehled prodejců spotřební elektroniky v lokalitě Lutín.

1–10 firem z 557 nalezených Filtry

1Martin Mačák transport & spedice s.r.o. (pobočka Lutín)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
110 m Zahrádky , Lutín Bezdlužná

Servis osobních, dodávkových a nákladních vozidel. Dále plníme klimatizace. Zajišťujeme i diagnostiku vozidel.

2Ing. Roman Jandl, ADDERO comp

130 m Zahrádky 274, Lutín Bezdlužná

Ing. Roman Jandl, ADDERO comp, se sídlem Zahrádky 274, 783 49, Lutín, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2009. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

3ELEKTRO-FLEXI s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
210 m U Kapličky 21, Olomouc Bezdlužná

Provádíme montáž elektroinstalace, veřejné osvětlení, revize elektro. Mimo jiné komplexní elektroinstalace do domů a bytů. Dále i pronájem montážní zdvihací plošiny s dosahem 13 a 15 metrů. Elektronické zabezpečení budov, kanceláří, domů. Otevřeno nonstop.

4Lepron servis

290 m Slatinická 261, Lutín Bezdlužná

Zabýváme se prodejem, instalací a servisem chladících zařízení, klimatizací, elektroniky, výpočetní techniky a počítačových síťí.

5C H COMPLEX SYSTEM s.r.o.

400 m Slatinická 191, Lutín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

C H COMPLEX SYSTEM s.r.o., se sídlem Slatinická 191, 783 49, Lutín, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 71090, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…

6Macháň Martin - hromosvody

Nabízíme montáž hromosvodů a bleskosvodů. Dále i opravy, revize, poradenskou i projekční činnost. Montujeme po celé republice. Otevřeno nonstop.

7Pointec, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
2.7 km Slatinice 386, Slatinice Bezdlužná

Zabýváme se dodávkami, montáží a servisem technických zařízení budov. V naší nabídce najdete klimatizace, tepelná čerpadla, vzduchotechnika, solární systémy, rekuperace tepla, podlahové topení.

8Bukuvka Petr

5.0
★★★★★
★★★★★
(27)
2.7 km Slatinice 18, Slatinice Bezdlužná

Poskytuji servis domácích elektrospotřebičů.

9Luftech, s.r.o.

2.7 km Slatinice 386, Slatinice Bezdlužná

Luftech, s.r.o., se sídlem Slatinice 386, 783 42, Slatinice, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 54144, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2012. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. Předmětem podnikání…

10DDOR spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
2.7 km Hněvotín 334, Hněvotín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Servis, montáž, opravy čerpací techniky a prodej náhradních dílů. Dále i kalová čerpadla, ponorná čerpadla, čerpadla pro průmysl.


Elektro – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Elektro v lokalitě Lutín – detailní popis

Televize 

Při výběru nové televize je nejlepší začít s rozhodnutím, zda chcete chytrou televizi (smart TV) nebo klasickou televizi. Chytrá televize kromě televizního vysílání umožňuje sledovat videa z YouTube, přehrát videa, zobrazit obrázky z mobilního telefonu nebo tabletu a mnoho dalšího. Funkce se liší v závislosti na modelu televize. Chytrá televize musí být připojená k internetu. Cenově je chytrá televize o něco dražší než klasická televize. Oproti chytré televizi, klasická televize neposkytuje funkce smart TV a umožňuje pouze sledování televizního vysílání

 • LCD televize – tenká a plochá televize s displejem z tekutých krystalů. Obraz tvoří jednotlivé body (pixely). Jejich kombinacemi lze dosáhnout milionů barev. LCD televize jsou od klasických CRT televizí šetrnější k očím a mají menší spotřebu elektřiny.
 • LED televize – mají stejnou technologii jako LCD televize, ale rozdíl je v podsvícení obrazu. LED televize využívají svítivé LED diody, které poskytují kontrastní obraz. LED televize mají nižší spotřebu než LCD televize.
 • Plazmové televize – pracují s ionizovanými vzácnými plyny. Světelný efekt vyvolává elektrický náboj přecházející do buňky naplněné směsí plynů a jejich skupenství mění na plazmu. Výhodou je rychlá odezva televize.
 • 3D televize – na trhu existují 2 rozdílné technologie. První z nich je aktivní, která využívá zatmavování skel v brýlích, kdy oko vidí jen obraz určený pro něj. Pasivní technologie má jednodušší konstrukci brýlý a využívá rozdílnou polarizaci obrazu. Pasivní technologie je levnější, ale má menší maximální rozlišení. 

Lednice

Při výběru nové lednice je třeba se zaměřit na typ lednice, design, funkce a technické vlastnosti jako jsou parametry, spotřeba, hlučnost nebo užitný objem. 

 • Lednice s mrazákem – nejpraktičtějším typ lednice. Mají mrazák v horní nebo spodní části.
 • Lednice bez mrazáku – neobsahují mrazák a díky tomu poskytují větší objem chladícího prostoru.
 • Americké lednice – velmi prostorné lednice s oddělenou skříní lednice a mrazáku.
 • Vestavné lednice – klasické kombinované lednice, které po zabudování splynou s kuchyňskou linkou.
 • Lednice s no frost funkcí – zamezují vzniku námrazy a nemusí se tedy odmrazovat.
 • Retro lednice – lednice ve stylu retro v různém barevném i typovém provedení.
 • Mini lednice – mají malý objem a malý mrazicí box. Jsou vhodné do kanceláří nebo hotelových pokojů.
 • Lednice na nápoje – mají poličky přímo dělané na láhve a slouží pro správné vychlazení nápojů.
 • Vinotéky – umožňují vychlazení různých druhů vín.
 • Přenosné lednice – používají se k přepravě potravin.

Pračky

Při výběru pračky je třeba zvážit několik faktorů jako jsou rozměry, způsob plnění, objem bubnu, funkce, hlučnost, spotřeba vody nebo elektřiny. 

 • Pračka s předním plněním – umožňuje praní prádla až o hmotnosti 13kg.
 • Pračka s vrchním plněním – je mnohem užší než pračka s předním plněním, a proto je vhodná do malých prostor. Umožňuje praní prádla o hmotnosti 5 až 8 kg.
 • Parní pračka – představuje speciální způsob praní, který je vhodný pro alergiky.
 • Vestavná pračka – hodí se do domácnosti s omezeným prostorem.
 • Minipračka – malá pračka, která je vhodná do malých domácností nebo na cesty.
 • Pračky se sušičkou – představuje 2 spotřebiče v jednom. Výhodou je úsporu místa v domácnosti. 

Časopis ELEKTRO je odborný časopis, který přináší informace ze světa elektrotechniky. Zabývá se tématy jako elektrotechnika, elektroenergetika, elektromobila, elektrické přístroje, bezpečnost elektronických zařízení, výpočetní technika, výkonová elektronika, měřící technika a mnoho dalšího.

Zajímají vás novinky ze světa elektrotechniky? Navštivte webový portál Proelektrotechniky.cz, který přináší ty nejnovější aktuality. 

Sháníte bílé elektro? Alza.cz má širokou nabídku bílého elektra, kde si vybere každý.