Dřevěné výrobky – Olomoucký kraj

1–10 firem z 60 nalezených Filtry

1PROŘEZ spol. s r.o.

Vrahovická 4302, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Prodáváme ekologické palivo, které šetří životní prostředí. Naše firma se specializuje na dřevovýrobu a prodej dřevěných pelet Royal Pellets. Dále nabízíme OSB desky, prodej dřeva a prodej medu. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete podrobnější kontakty a otevírací dobu.

2První litovelské stavebniny s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Svatoplukova 153/7a, Litovel
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Dodávky obkladů, dlažeb, cementů, cihel, tvárnic, komínů, izolací, lepidel, tmelů, fasádních systémů, bednících tvarovek, kari sítí, střešních latí, OSB desek, sádrokartonů, střešních krytin, dveří, dřevěných briket.

3STŘECHY - KREPL s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Určice 195, Určice Bezdlužná

Vyrábíme dřevěné střešní příhradové vazníky se styčníkovými deskami, dřevěné krovy a konstrukce dřevěných střech. Dále nabízíme střešní konstrukce, vazníky, příhradové vazníky a krovy od návrhu po realizaci, střechy různých druhů a tvarů pro dřevostavby.

4Jaroslav Dudík

Jednoduché dřevařské výrobky.

5Kumstát Milan

Výroba lepených hranolů. Provádíme lepení termodřeva.

6PLASTIMEX Prostějov, spol.s r.o. (pobočka Prostějov)1 pobočka

Domácí potřeby a zahrádkářské potřeby. Nabízíme smaltované a nerezové nádobí, varné sklo a sklo pro domácnost, příbory, nože, nůžky, mlýnky, váhy, žehlicí prkna, výrobky z plastů, dřeva a kovu, přepravky, sudy, hadice, květináče.

7HPS Litovel s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Mladeč, Sobáčov 3, Mladeč, Sobáčov Bezdlužná

Provozujeme velkoobchodní prodej klempířského a spojovacího materiálu. Dále nabízíme palubky, hranoly, prkna a střešní latě, lišty i plechů.

8HPS Litovel s.r.o. (pobočka Litovel)1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Dukelská 1334/1, Litovel
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provozujeme velkoobchodní prodej klempířského a spojovacího materiálu. Dále nabízíme palubky, hranoly, prkna a střešní latě, lišty i plechů.

9Kateřina Zaoralová

Pod Lapačem 176/34, Přerov
Dnes už má zavřeno

Poskytování služeb pro lesnictví- zpracováním dřeva, těžbou dřeva, rizikového kácení a zahradnictví.

10Hradil Petr-HD interiér1 pobočka

Zabýváme se dodávkou kompletních interiérů včetně dveří a zárubní vlastní výroby. Velký důraz je kladen zejména na použití přírodních materiálů a jejich precizní zpracování.


Firmy v dalších lokalitách


Dřevěné výrobky v lokalitě Olomoucký kraj – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Dřevěné výrobky najdete 60 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 54 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 18 firem v regionu Olomoucký kraj.