Dřevěné výrobky – Olomouc

1–10 firem z 31 nalezených Filtry

1První litovelské stavebniny s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Svatoplukova 153/7a, Litovel
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Dodávky obkladů, dlažeb, cementů, cihel, tvárnic, komínů, izolací, lepidel, tmelů, fasádních systémů, bednících tvarovek, kari sítí, střešních latí, OSB desek, sádrokartonů, střešních krytin, dveří, dřevěných briket.

2HPS Litovel s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Mladeč, Sobáčov 3, Mladeč, Sobáčov Bezdlužná

Provozujeme velkoobchodní prodej klempířského a spojovacího materiálu. Dále nabízíme palubky, hranoly, prkna a střešní latě, lišty i plechů.

3HPS Litovel s.r.o. (pobočka Litovel)1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Dukelská 1334/1, Litovel
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provozujeme velkoobchodní prodej klempířského a spojovacího materiálu. Dále nabízíme palubky, hranoly, prkna a střešní latě, lišty i plechů.

4Hradil Petr-HD interiér1 pobočka

Zabýváme se dodávkou kompletních interiérů včetně dveří a zárubní vlastní výroby. Velký důraz je kladen zejména na použití přírodních materiálů a jejich precizní zpracování.

5D & H Uničov s. r. o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(7)
Nádražní 1433, Uničov
Otevřeno do 16:00

Vyrábíme širokou škálu různých polotovarů a výrobků z masivního dřeva, dýhovaných překližek a kovolaminátů. Nabízíme výplňové a větrací mříže, nábytkové rolety, dřevěná madla, komponenty a doplňky do nábytku. Zabýváme se zakázkovou výrobu nábytku a kuchyní.

6Dýha Max s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Horní Náměstí 12/19, Štěpánov
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Firma Dýha MAX se zabývá zpracováním, stříháním a formátováním dýhy, olepování hran. Provádíme plošné lisování dýhy a také vyrábíme sesazenky, nábytkové dílce a nábytkářské polotovary. Klademe vysoký důraz na kvalitu výsledného produktu, proto jsme pořídili moderní technologii, která nám umožňuje…

7Ing. Jaromír Kouřil- DREVOS

Hnojice 185, Hnojice
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Vyrábíme dřevěné obaly- bedny, palety, transportní základny pod stroje, podlážky, ale i zajišťovací a prokladové materiály. Specializujeme se převážně na kusovou a malosériovou výrobu dřevěných beden a atypických palet.

8Hubníková Lucie- HRAČKY PINOCCHIO1 pobočka

Úzká 6, Olomouc Bezdlužná

Český e-shop HračkyPinocchio.cz specializující se na kvalitní dřevěné hračky. Nabízíme širokou paletu výrobků pro děti.

9INDECOR - OC Galerie Šantovka72 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Polská 1, Olomouc Bezdlužná

INDECOR jsou nově otevřené prodejny s nepřeberným množstvím dekorací, dárkových předmětů, zahradních dekorací, hraček a dalších tematických doplňků populárních po celém světě. Nabízíme vám více jak 2000 druhů výrobků za ceny, které vás mile překvapí. V našem obchodě si každý zákazník přijde na své.…

10Kamler Josef- Dřevěný spojovací materiál

Paseka 197, Paseka Bezdlužná

Specializujeme se na výrobu dřevěného spojovacího materiálu. Vyrábíme podlahové dřevěné lišty, dřevěné spojovací kolíky, větvové suky a dřevěné hůlky.


Dřevěné výrobky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Dřevěné výrobky v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Dřevěné výrobky najdete 31 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 28 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 9 firem v regionu Olomouc.