Dřevěné výrobky – Frýdek - Místek

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Kachel Jan- Dřevo a proutí.cz1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(463)
Lučina 298, Lučina Bezdlužná

Nabízíme dřevěné výrobky, koš na dřevo, lokouťová kola, kormidla, proutěný koš, nůše, proutěné truhly, pelíšky pro psy, ošatky na chleba, proutěný košík i kočárek pro panenky, ptačí budky a provence hodiny na zeď. Dřevěné dětské pískoviště, rohože, ratanové výrobky, dřevěný trakař, truhlíky.

2DŘEVO TRUST, a.s. (pobočka Staré Město)28 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(23)
Jamnická 348, Staré Město
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zboží pro truhláře, nábytkáře, stavebníky a kutily. Nabízíme laminované desky, kuchyňská dvířka, pracovní desky, palubky, OSB, řezivo, nábytkové kování, drátěné koše, dřezy, kuchyňské koše a baterie. Prodáváme také dveře, podlahy, dřevěné lišty, schodiště, parapety a další.

3Škorňok Ladislav

Nabídka drobných dřevěných výrobků a kancelářského nábytku na zakázku.

4Janošec Radim

Vyrábíme smrkové obložení, plotové latě a hoblované desky.

5Rašíková Kateřina - potraviny Katka

Nýdek 510, Nýdek
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Prodej potravin, nápojů, ovoce, zeleniny i zdravé výživy. Dorty, zákusky, drogerie, papírenské zboží, sklo, keramika, kosmetika, proutěné výrobky, poštovní známky, hračky i hnojiva, zahradnické potřeby, osiva, krmiva, barvy a laky.

6Kapsiová Petra

Vendryně 326, Vendryně
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Zahradní figurky, prodej trpaslíků - domácí a lesní zvířátka i extravagantní kousky pro dekoraci zahrady. Sochy v renesančním stylu, výrobky ze dřeva, vázy, vánoční dekorace, velikonoční ubrusy i hrníčky.

7Alignum CZ s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(9)
Staříč 542, Staříč Bezdlužná

Zabýváme se zakázkovou výrobou a prodejem dřevěných palet i obalů. Vyrábíme atypické, dvoucestné, čtyřcestné, jednorázové, speciální a CP palety.

8SRUBY PACÁK s.r.o. - dřevěné interiéry6 poboček

Dřevěné interiéry, obklady stěn z masivních prken nebo imitace sruboviny, roubení, dřevěné schody, dřevěné zábradlí z masivní kulatiny, stropy z masivních trámů, sloupy a jiné interiérové prvky, dřevěný nábytek i půdní vestavby.

9JEWA, s. r. o.

Bystřice 1207, Bystřice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Výroba lamel pro lepení eurohranolů, kompletních vazeb na střechy, prodej sbíjených vazníků a prokladů ze dřeva. Sušení truhlářského řeziva, zpracování obalového materiálu ze dřeva. Výkup dřeva a kulatiny. Nabízíme také výrobu a prodej palubek a palet. Prodáváme výrobky estonské firmy PALMAKO.…

10Štefko Jiří- Dýhy Štefko

Kaňovice 70, Kaňovice
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Dýhování na zakázku, výroba dýhovaných polotovarů, stolů a dveří.


Dřevěné výrobky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Frýdek - Místek


Dřevěné výrobky v lokalitě Frýdek - Místek – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Dřevěné výrobky najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Frýdek - Místek.