Dřevěné výrobky – Jeseník

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1DŘEVO TRUST, a.s. (pobočka Jeseník)28 poboček

4.4
★★★★★
★★★★★
(10)
Lipovská 416/19, Jeseník Bezdlužná

Naším oborem je prodej zboží pro truhláře, nábytkáře, stavebníky a kutily. Nabízíme laminované desky, kuchyňská dvířka, pracovní desky, palubky, OSB, řezivo, nábytkové kování, drátěné koše, dřezy, kuchyňské koše a baterie. Prodáváme také dveře, podlahy, dřevěné lišty, schodiště, parapety a další.

2HALEN s.r.o.1 pobočka

Specializujeme se na výrobu nábytkového kování pro starožitný a rustikální nábytek. Nabízíme zámky, zástrčky, úchytky, panty, raženou a litou mosaz a dřevěné prvky. Zakoupíte zde vosky, mořidla, vosková mořidla a tmely pro povrchové úpravy dřeva a také výrobky z mosazi.

3Janoštíková Irena (pobočka Jeseník, Bukovice)1 pobočka

Zabýváme se návrhy a prodejem dřevěných tužek. Najdete u nás tužky s motivem zvířátek, dřevěného Krakonoše, Radegasta, Praděda a jiné.

4ILCOP Jeseník, spol. s r.o.

Jesenická 101, Česká Ves
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou a montáží točitých, segmentových i přímých schodišť. Schodiště jsou z oceli či dřeva k použití v interiéru i exteriéru. Vyrábíme a dodáváme těsnění pro trapézové plechy včetně samolepících těsnících pásek.


Dřevěné výrobky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Jeseník


Dřevěné výrobky v lokalitě Jeseník – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Dřevěné výrobky najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Jeseník.