Cestování – Suchonice okres Olomouc

Cestovní ruch (turismus) je souhrn přechodných pobytů turistů v destinacích a souhrn služeb, které jejich cestování a pobyty organizují. Přehled cestovních kanceláří v lokalitě Suchonice.

1–10 firem z 67 nalezených Filtry

2EXIM TOURS a.s. (pobočka Olomouc, Olomoucká ul.)140 poboček

6.4 km Olomoucká 90, Olomouc
Otevřeno do 21:00

Provozujeme cestovní kancelář. Nabízíme pobytové, poznávací a lyžařské zájezdy.

4Kulturní a informační centrum Velká Bystřice1 pobočka

7.6 km Zámecké náměstí 775 , Velká Bystřice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Poskytujeme informace o kulturních akcích a turistických zajímavostech regionu, tipy pro volný čas a programy divadel i kin. Prodáváme vstupenky na naše kulturní akce, turistické známky a propagační předměty.

5Hotel Zámek Velká Bystřice1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(427)
7.6 km Zámecké náměstí 773, Velká Bystřice Bezdlužná

Hotel Zámek ve Velké Bystřici. Součástí je divadelní sál, veliký společenský sál a restauraci s vinárnou. Nabídka ubytování.

6Danenberger Radomír- Philashop.cz

Internetový prodej poštovních známek a pohlednic včetně internetových aukcí. Nabízíme telefonní karty, bankovky, mince, autogramy, literaturu, gramofonové desky, kalendáře, vstupenky, jízdenky, hrací karty.

7Excart Maps s.r.o. (pobočka Bystrovany)1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(12)
8.8 km Kubelíkova 329/12 , Bystrovany
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Výroba a prodej nástěnných map.

9U.P.M. consulting, s.r.o.

10.0 km Jiráskova 92/24, Olomouc-Hodolany
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

U.P.M. consulting, s.r.o., se sídlem Jiráskova 92/24, 779 00, Olomouc-Hodolany, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 24221, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2001. Předmětem podnikání je: činnost…

10CHUPÍK ZDENĚK Mgr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(27)
10.4 km Fischerova 698/16, Nové Sady-Olomouc
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

CHUPÍK ZDENĚK Mgr., se sídlem Fischerova 698/16, 779 00, Nové Sady-Olomouc, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1997. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…


Cestování – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Cestování v lokalitě Suchonice – detailní popis

Cestovní kanceláře a cestovní agentury

Cestovní kancelář je společnost, která je oprávněná sestavovat, nabízet a prodávat zájezdy. Cestovní kanceláře v ČR musí mít ze zákona pojištění záruky pro případ úpadku CK. Cestovní agentura je společnost, která prodává zájezdy jednotlivých cestovních kanceláří.

Cestovní kanceláře

Cestovní agentury

Mezi nejoblíbenější cíle turistů patří: moře, hory, přírodní rezervace, exotické destinace, památky, výstavy, festivaly nebo sportovní akce.

Dovolená v zahraničí

Mezi nejoblíbenější zahraniční destinace českých turistů patří:

  • Evropské země – Chorvatsko, Slovensko, Rakousko, Itálie, Řecko a řecké ostrovy (Zakynthos, Kréta, Rhodos), Bulharsko, Španělsko a Kanárské ostrovy
  • Mimoevropské země – Turecko (Alanya, Kemer, Side), Tunisko (Djerba, Hammamet, Sousse), Egypt (Hurghada, Sharm el-Sheikh, Marsa Alam)

Mezinárodní letiště v ČR s pravidelným leteckým provozem

Cestování vlastním autem, vlakem

Cestování autem nebo obytným vozem je pro Čechy nejoblíbenější způsob jak navštívit Chorvatsko, Itálii nebo naše sousední země. Od roku 2020 je již možné cestování přímým vlakem společnosti RegioJet až do Chorvatska. Cestování letadlem využívají Češi hlavně pro cesty na jih Evropy a do exotických destinací.

Cestování s dětmi

Cestovní kanceláře nabízejí zájezdy pro rodiny, kdy dítě nebo děti v doprovodu dvou dospělých osob mají nárok na pobyt zdarma. Ideální na dovolenou s dětmi jsou klubové hotely, které nabízejí animační programy pro děti.

Cestování pro seniory

Pro osoby 55+ nabízejí cestovní kanceláře dotované zájezdy pro seniory za sníženou cenu.

Dovolená v České republice

Mezi nejoblíbenější české destinace českých turistů patří:

  • České hory – Krkonoše, Beskydy, Jizerské hory
  • Vinařské oblasti – Pálava
  • Jižní Čechy – Český Krumlov, Hluboká nad Vltavou
  • Dovolená u vody – Lipno, Seč, Máchovo jezero

Cestování se psem

Plánujete dovolenou se psem a potřebujete najít ubytování, kde jsou vítání i pejsci? Na stránce dovolená se psem najdete mapu všech ubytování v lokalitě Suchonice.

Sháníte levnou dovolenou? Podívejte se na nabídky cestovních kanceláří v programech first minute nebo last minute.

Hledáte tipy na výlety, inspiraci na cesty nebo vás zajímají novinky ze světa cestování? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají cestováním.