Cestování – Frýdek - Místek

Cestovní ruch (turismus) je souhrn přechodných pobytů turistů v destinacích a souhrn služeb, které jejich cestování a pobyty organizují. Přehled cestovních kanceláří v lokalitě Frýdek - Místek.

1–10 firem z 46 nalezených Filtry

1Město Paskov1 pobočka

Nádražní 700, Paskov
Otevřeno od 8:00
Ověřená

Město Paskov se nachází v okrese Frýdek-Místek. Chod města zabezpečuje městský úřad, který spravuje úřední desku a poskytuje službu Czech POINT. Více informací o městě, jeho historii, úřední hodiny a další informace naleznete na webu města.

2VÍTKOVICE TOURS s.r.o. (pobočka Frýdek-Místek)7 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Příkopě 3727, Frýdek-Místek
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízíme služby cestovní kanceláře.

3Čedok a.s. (pobočka Frýdek-Místek)51 poboček

Josefa Václava…, Frýdek-Místek
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Cestovní kancelář nabízí poznávací, pobytové zájezdy.

4Cestovní kancelář Marted s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(15)
nám. Svobody 528 , Lyžbice
Otevřeno od 9:00

Společnost provozuje cestovní kancelář.

5Goryl Stanislav- GORTOUR

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Vendryně 412, Vendryně
Otevřeno od 11:00
Bezdlužná

Provozujeme cestovní kancelář. Nabízíme poznávací a pobytové zájezdy pro jednotlivce a kolektivy do tuzemska i kdekoliv do zahraničí z nabídek jak vybraných českých cestovních kanceláří tak také z nabídek vybraných zahraničních cestovních kanceláří, zejména ze Slovenské republiky.

6TOM Divočáci 1310

TOM Divočáci 1310, se sídlem Bezručova 1086, 739 11, Frýdlant nad Ostravicí, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. L 41577, Městský soud v Praze. Právní forma Pobočný spolek. Založení v roce 2009. Zdroj: výpis z dat Registru Ares,…

7Cestovní agentura Franco tour

tř. T. G. Masaryka…, Frýdek-Místek
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Cestovní agentura Franco tour, se sídlem tř. T. G. Masaryka 1111, 738 01, Frýdek-Místek, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2001. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…

8CA Sluníčko

4.7
★★★★★
★★★★★
(65)
Nádražní 1100, Frýdek-Místek
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

CA Sluníčko, se sídlem Nádražní 1100, 738 01, Frýdek-Místek, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2002. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…

9Radim Bulko, DiS. (pobočka Morávka ev.č.)1 pobočka

Morávka ev.č. 588, Morávka ev.č.
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Radim Bulko, DiS., se sídlem Morávka ev.č. 588, 739 04, Morávka ev.č., v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2009. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

10CA Sluníčko - Frýdek-Místek

4.7
★★★★★
★★★★★
(65)
Nádražní 1100, Frýdek-Místek
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

CA Sluníčko, se sídlem Nádražní 1100, 738 01, Frýdek-Místek, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2008. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…


Cestování – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Frýdek - Místek


Cestování v lokalitě Frýdek - Místek – detailní popis

Cestovní kanceláře a cestovní agentury

Cestovní kancelář je společnost, která je oprávněná sestavovat, nabízet a prodávat zájezdy. Cestovní kanceláře v ČR musí mít ze zákona pojištění záruky pro případ úpadku CK. Cestovní agentura je společnost, která prodává zájezdy jednotlivých cestovních kanceláří.

Cestovní kanceláře

Cestovní agentury

Mezi nejoblíbenější cíle turistů patří: moře, hory, přírodní rezervace, exotické destinace, památky, výstavy, festivaly nebo sportovní akce.

Dovolená v zahraničí

Mezi nejoblíbenější zahraniční destinace českých turistů patří:

  • Evropské země – Chorvatsko, Slovensko, Rakousko, Itálie, Řecko a řecké ostrovy (Zakynthos, Kréta, Rhodos), Bulharsko, Španělsko a Kanárské ostrovy
  • Mimoevropské země – Turecko (Alanya, Kemer, Side), Tunisko (Djerba, Hammamet, Sousse), Egypt (Hurghada, Sharm el-Sheikh, Marsa Alam)

Mezinárodní letiště v ČR s pravidelným leteckým provozem

Cestování vlastním autem, vlakem

Cestování autem nebo obytným vozem je pro Čechy nejoblíbenější způsob jak navštívit Chorvatsko, Itálii nebo naše sousední země. Od roku 2020 je již možné cestování přímým vlakem společnosti RegioJet až do Chorvatska. Cestování letadlem využívají Češi hlavně pro cesty na jih Evropy a do exotických destinací.

Cestování s dětmi

Cestovní kanceláře nabízejí zájezdy pro rodiny, kdy dítě nebo děti v doprovodu dvou dospělých osob mají nárok na pobyt zdarma. Ideální na dovolenou s dětmi jsou klubové hotely, které nabízejí animační programy pro děti.

Cestování pro seniory

Pro osoby 55+ nabízejí cestovní kanceláře dotované zájezdy pro seniory za sníženou cenu.

Dovolená v České republice

Mezi nejoblíbenější české destinace českých turistů patří:

  • České hory – Krkonoše, Beskydy, Jizerské hory
  • Vinařské oblasti – Pálava
  • Jižní Čechy – Český Krumlov, Hluboká nad Vltavou
  • Dovolená u vody – Lipno, Seč, Máchovo jezero

Cestování se psem

Plánujete dovolenou se psem a potřebujete najít ubytování, kde jsou vítání i pejsci? Na stránce dovolená se psem najdete mapu všech ubytování v lokalitě Frýdek - Místek.

Sháníte levnou dovolenou? Podívejte se na nabídky cestovních kanceláří v programech first minute nebo last minute.

Hledáte tipy na výlety, inspiraci na cesty nebo vás zajímají novinky ze světa cestování? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají cestováním.