Cestování – Hlušovice okres Olomouc

Cestovní ruch (turismus) je souhrn přechodných pobytů turistů v destinacích a souhrn služeb, které jejich cestování a pobyty organizují. Přehled cestovních kanceláří v lokalitě Hlušovice.

1–10 firem z 68 nalezených Filtry

1Excart Maps s.r.o. - Království Map1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(9)
4.4 km Pasteurova 905/10, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zaobíráme se výrobou nástěnných map a firemních map s logem. Dále i zakázkové výroby, venkovní mapové tabule a stojany, luxusní mapy v rámu, magnetické mapy, velkoformátové laminace, adjustace či rámování.

2Arcidiecézní muzeum Olomouc2 pobočky

4.6 km Václavské nám. 3, Olomouc Bezdlužná

Prohlídky stavebních pozůstatků Olomouckého hradu, výstava expozice výtvarné kultury olomoucké arcidiecéze. Zajišťujeme programy pro školy a komentované prohlídky.

3CK Maják Travel

4.7 km Hanáckého pluku…, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

CK Maják Travel, se sídlem Hanáckého pluku 1162/10, 779 00, Olomouc, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 61228, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Předmětem podnikání je: výroba, obchod a…

4Agrární komora Olomouckého kraje

4.9 km Blanická 383, Olomouc Bezdlužná

Informační středisko pro rozvoj zemědělství.

5KORAL - BARTONĚK, s.r.o.

5.0 km Masarykova třída…, Olomouc-Hodolany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

KORAL - BARTONĚK, s.r.o., se sídlem Masarykova třída 958/59, 779 00, Olomouc-Hodolany, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 56454, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2013. Pracuje u nás 1 - 5…

6Cestovní agentura Kamza s.r.o.3 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
5.0 km Pekařská 484/23, Olomouc
Dnes už má zavřeno

Cestovní kancelář Kamza nabízí zájezdy do Chorvatska, Itálie, Řecka, Francie, Rakouska, Maďarska, Slovenska, Egypta, Thajska a další destinace. S naší cestovní kanceláří se jezdí a lítá do všech koutů SVĚTA. Naší stěžejní a dá se říci srdeční záležitostí je Chorvatsko - Makarská riviéra. Dále…

7CK Kamza - Miroslava Mlčáková

5.0 km Pekařská 484/23, Olomouc
Dnes už má zavřeno

CK Kamza - Miroslava Mlčáková, se sídlem Pekařská 484/23, 779 00, Olomouc, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1996. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

8CK REKOS s.r.o. - Cestovní kancelář Rekos

5.1 km Slovenská 539/12, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz cestovní kanceláře specializující se na poznávací zájezdy po Evropě. Nabídka rekreačních pobytů u moře i v tuzemsku. Více informací naleznete na naší webové stránce.

9Za sluncem s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(7)
5.1 km Pekařská 616, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz cestovní kanceláře. Nabízíme zájezdy do Chorvatska, Maďarska, Slovinska a Slovenska.

10VÍTKOVICE TOURS s.r.o. (pobočka Olomouc)7 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
5.1 km Pekařská 1119/10, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme služby cestovní kanceláře.


Cestování – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Cestování v lokalitě Hlušovice – detailní popis

Cestovní kanceláře a cestovní agentury

Cestovní kancelář je společnost, která je oprávněná sestavovat, nabízet a prodávat zájezdy. Cestovní kanceláře v ČR musí mít ze zákona pojištění záruky pro případ úpadku CK. Cestovní agentura je společnost, která prodává zájezdy jednotlivých cestovních kanceláří.

Cestovní kanceláře

Cestovní agentury

Mezi nejoblíbenější cíle turistů patří: moře, hory, přírodní rezervace, exotické destinace, památky, výstavy, festivaly nebo sportovní akce.

Dovolená v zahraničí

Mezi nejoblíbenější zahraniční destinace českých turistů patří:

  • Evropské země – Chorvatsko, Slovensko, Rakousko, Itálie, Řecko a řecké ostrovy (Zakynthos, Kréta, Rhodos), Bulharsko, Španělsko a Kanárské ostrovy
  • Mimoevropské země – Turecko (Alanya, Kemer, Side), Tunisko (Djerba, Hammamet, Sousse), Egypt (Hurghada, Sharm el-Sheikh, Marsa Alam)

Mezinárodní letiště v ČR s pravidelným leteckým provozem

Cestování vlastním autem, vlakem

Cestování autem nebo obytným vozem je pro Čechy nejoblíbenější způsob jak navštívit Chorvatsko, Itálii nebo naše sousední země. Od roku 2020 je již možné cestování přímým vlakem společnosti RegioJet až do Chorvatska. Cestování letadlem využívají Češi hlavně pro cesty na jih Evropy a do exotických destinací.

Cestování s dětmi

Cestovní kanceláře nabízejí zájezdy pro rodiny, kdy dítě nebo děti v doprovodu dvou dospělých osob mají nárok na pobyt zdarma. Ideální na dovolenou s dětmi jsou klubové hotely, které nabízejí animační programy pro děti.

Cestování pro seniory

Pro osoby 55+ nabízejí cestovní kanceláře dotované zájezdy pro seniory za sníženou cenu.

Dovolená v České republice

Mezi nejoblíbenější české destinace českých turistů patří:

  • České hory – Krkonoše, Beskydy, Jizerské hory
  • Vinařské oblasti – Pálava
  • Jižní Čechy – Český Krumlov, Hluboká nad Vltavou
  • Dovolená u vody – Lipno, Seč, Máchovo jezero

Cestování se psem

Plánujete dovolenou se psem a potřebujete najít ubytování, kde jsou vítání i pejsci? Na stránce dovolená se psem najdete mapu všech ubytování v lokalitě Hlušovice.

Sháníte levnou dovolenou? Podívejte se na nabídky cestovních kanceláří v programech first minute nebo last minute.

Hledáte tipy na výlety, inspiraci na cesty nebo vás zajímají novinky ze světa cestování? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají cestováním.