Cestování – Dub nad Moravou okres Olomouc

Cestovní ruch (turismus) je souhrn přechodných pobytů turistů v destinacích a souhrn služeb, které jejich cestování a pobyty organizují. Přehled cestovních kanceláří v lokalitě Dub nad Moravou.

1–10 firem z 68 nalezených Filtry

2EXIM TOURS a.s. (pobočka Olomouc, Olomoucká ul.)140 poboček

8.9 km Olomoucká 90, Olomouc
Otevřeno od 9:00

Provozujeme cestovní kancelář. Nabízíme pobytové, poznávací a lyžařské zájezdy.

3Danenberger Radomír- Philashop.cz

Internetový prodej poštovních známek a pohlednic včetně internetových aukcí. Nabízíme telefonní karty, bankovky, mince, autogramy, literaturu, gramofonové desky, kalendáře, vstupenky, jízdenky, hrací karty.

4CHUPÍK ZDENĚK Mgr.

10.1 km Fischerova 698/16, Nové Sady-Olomouc
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

CHUPÍK ZDENĚK Mgr., se sídlem Fischerova 698/16, 779 00, Nové Sady-Olomouc, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1997. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

5CA Helen-P

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
10.4 km Werichova 658/23, Olomouc-Nové Sady
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

CA Helen-P, se sídlem Werichova 658/23, 779 00, Olomouc-Nové Sady, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 21130, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1999. Předmětem podnikání je: výroba, obchod a služby…

6SPORT SEN

10.4 km Družební 769/2d, Olomouc-Nové Sady
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

SPORT SEN, se sídlem Družební 769/2d, 779 00, Olomouc-Nové Sady, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 62211, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2013. Předmětem podnikání je: výroba, obchod a služby…

7Visito.cz s.r.o.

Visito.cz s.r.o., se sídlem Brněnská 492/64, 779 00, Olomouc-Nová Ulice, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 67855, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2016. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a…

8Sicilie-Bella

11.4 km Okružní 1238/3, Olomouc-Nová Ulice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Sicilie-Bella, se sídlem Okružní 1238/3, 779 00, Olomouc-Nová Ulice, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1994. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…

9EXIM TOURS a.s. (pobočka Olomouc)140 poboček

11.7 km Polská 1, Olomouc
Otevřeno od 9:00

Provozujeme cestovní kancelář. Nabízíme pobytové, poznávací a lyžařské zájezdy.

10Čedok a.s. (pobočka Olomouc - Polská)51 poboček

4.7
★★★★★
★★★★★
(15)
11.7 km Polská 1201/1, Olomouc Bezdlužná

Nabízíme pobytové a poznávací zájezdy. Prodáváme letenky i jízdenky.


Cestování – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Cestování v lokalitě Dub nad Moravou – detailní popis

Cestovní kanceláře a cestovní agentury

Cestovní kancelář je společnost, která je oprávněná sestavovat, nabízet a prodávat zájezdy. Cestovní kanceláře v ČR musí mít ze zákona pojištění záruky pro případ úpadku CK. Cestovní agentura je společnost, která prodává zájezdy jednotlivých cestovních kanceláří.

Cestovní kanceláře

Cestovní agentury

Mezi nejoblíbenější cíle turistů patří: moře, hory, přírodní rezervace, exotické destinace, památky, výstavy, festivaly nebo sportovní akce.

Dovolená v zahraničí

Mezi nejoblíbenější zahraniční destinace českých turistů patří:

  • Evropské země – Chorvatsko, Slovensko, Rakousko, Itálie, Řecko a řecké ostrovy (Zakynthos, Kréta, Rhodos), Bulharsko, Španělsko a Kanárské ostrovy
  • Mimoevropské země – Turecko (Alanya, Kemer, Side), Tunisko (Djerba, Hammamet, Sousse), Egypt (Hurghada, Sharm el-Sheikh, Marsa Alam)

Mezinárodní letiště v ČR s pravidelným leteckým provozem

Cestování vlastním autem, vlakem

Cestování autem nebo obytným vozem je pro Čechy nejoblíbenější způsob jak navštívit Chorvatsko, Itálii nebo naše sousední země. Od roku 2020 je již možné cestování přímým vlakem společnosti RegioJet až do Chorvatska. Cestování letadlem využívají Češi hlavně pro cesty na jih Evropy a do exotických destinací.

Cestování s dětmi

Cestovní kanceláře nabízejí zájezdy pro rodiny, kdy dítě nebo děti v doprovodu dvou dospělých osob mají nárok na pobyt zdarma. Ideální na dovolenou s dětmi jsou klubové hotely, které nabízejí animační programy pro děti.

Cestování pro seniory

Pro osoby 55+ nabízejí cestovní kanceláře dotované zájezdy pro seniory za sníženou cenu.

Dovolená v České republice

Mezi nejoblíbenější české destinace českých turistů patří:

  • České hory – Krkonoše, Beskydy, Jizerské hory
  • Vinařské oblasti – Pálava
  • Jižní Čechy – Český Krumlov, Hluboká nad Vltavou
  • Dovolená u vody – Lipno, Seč, Máchovo jezero

Cestování se psem

Plánujete dovolenou se psem a potřebujete najít ubytování, kde jsou vítání i pejsci? Na stránce dovolená se psem najdete mapu všech ubytování v lokalitě Dub nad Moravou.

Sháníte levnou dovolenou? Podívejte se na nabídky cestovních kanceláří v programech first minute nebo last minute.

Hledáte tipy na výlety, inspiraci na cesty nebo vás zajímají novinky ze světa cestování? Doporučujeme vám webové stránky, které se zabývají cestováním.