Návěsy, cisterny, podvalníky, valníky, nosiče kontejnerů – Prostějov

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1GORDEX spol. s r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(6)
Brněnská 1987/61, Prostějov

Tato firma působí na trhu se zemědělskou technikou od roku 1992. Postupně se stala významným partnerem zemědělců po celé Moravě. Od začátku reprezentuje zemědělskou techniku značky MASSEY FERGUSON. Postupně jsme rozšířili nabídku o stroje vhodné pro agregaci s traktory Massey Ferguson. Provozujeme…

2GALAXIT

3.7
★★★★★
★★★★★
(11)
Brodek u Konice 343, Brodek u Konice
Dnes už má zavřeno

Výroba valníkových, skříňových, pekařských, chladírenských a mrazírenských nástaveb. Dále i provádění oprav a servisu. Zabýváme se zámečnickou výrobou. Vyrábíme hliníková a železná zábradlí.

3MINAM servis a.s.

3.8
★★★★★
★★★★★
(11)
Olomoucká 277/208, Držovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej a servis komunální techniky značek Multicar a HAKO,, nástavby na komunální vozidla Multicar pro převoz sypkého materiálu, zametací technika, sypače, cisterny, hydraulická ruka, kontejnery. Poskytujeme servis jeřábů V3S, automíchačů T 815 + T 148 a prodej náhradních dílů.


Návěsy, cisterny, podvalníky, valníky, nosiče… – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Návěsy, cisterny, podvalníky, valníky, nosiče kontejnerů v lokalitě Prostějov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Návěsy, cisterny, podvalníky, valníky, nosiče kontejnerů najdete 3 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 3 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Prostějov.