Návěsy, cisterny, podvalníky, valníky, nosiče kontejnerů – Hodonín

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Mykol, spol. s r.o.

Autodoprava, kontejnerová přeprava nebezpečných odpadů, přeprava sypkých hmot. Zemní, výkopové, bourací a sanační práce. Drcení skla mobilním drtičem, třídění odpadních stavebních materiálů mobilním třídičem. Silniční motorová doprava nákladní včetně kontejnerové v tuzemsku i zahraničí. Logistické…

2Řidič podvalníku C+E1 pobočka

Přijmu řidiče na podvalník do 45 let. Řidičské oprávnění skupiny C + E, s praxí. Zaučíme. Kontakt: Zdeněk Novák 774314904.

3MSO Trading, spol. s r.o.1 pobočka

Prodej zemědělské techniky do sadů, vinic a zahrad. Nabídka malotraktorů, přídavného nářadí - návěsů, přepravních plošin, mulčovačů, kypřičů, pluhů, disků, radlic, rozmetadel. Traktory na sečení trávy, křovinořezy, motorové stříkací konve.

4MSO Trading, spol. s r.o. - (pobočka Kyjov-Boršov)1 pobočka

Internetový prodej zemědělské techniky do sadů, vinic a zahrad. Nabízíme malotraktory, návěsy, mulčery, sekačky, štěpkovače, disky, kypřiče, kombinátory a pluhy.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Hodonín


Návěsy, cisterny, podvalníky, valníky, nosiče kontejnerů v lokalitě Hodonín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Návěsy, cisterny, podvalníky, valníky, nosiče kontejnerů najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Hodonín.