Návěsy, cisterny, podvalníky, valníky, nosiče kontejnerů – Brno - venkov

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1AUTODÍLY KELBL s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(83)
Sušilova 77, Hrušovany u Brna Bezdlužná

Velkoobchod s autodíly a příslušenstvím pro nákladní, osobní vozidla i autobusy převážně značek Avia, Daf, Iveco, Liaz, Man, Mercedes, Renault, Scania, Tatra, Volvo.

2WILLIG s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Brněnská 25, Střelice Bezdlužná

Provádíme cisternových sil pro přepravu sypkých a kapalných látek a prodej ojetých cisteren.

3ASN HAKR Brno s.r.o.3 pobočky

Děláme výrobu střešních nosičů a nosičů kol a lyží a autoboxů a všechny naše výrobky HAKR prezentujeme na našem trhu pod jednotnou značkou a dále nabízíme tak ucelený sortiment a ten Vám pomůže bez obtíží přepravit Váš náklad tam a také kam jen chcete.

4MKZ spol. s r.o.

Provádíme výrobu a nabízíme prodej valníkových a skříňových a mrazírenských nástaveb a vestaveb a také i doplňky pro nákladní automobily.

5Slepánek Roman - KONTEJNEROVÁ DOPRAVA

Kontejnerová doprava, Zemní práce, Zdvihací zařízení - práce, půjčovny, prodej.

6AgroStar cisterny s.r.o. - Provozovna - dílny, výroba, sklad1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Radoškovská 161 …, Přibyslavice
Otevřeno do 14:30

Firma AgroStar cisterny s.r.o. plynule navázala na tradici firmy Agrostar spol. s.r.o. a nabízí kvalitní fekální, kejdovou a cisternovou techniku a příslušenství tradiční české zakázkové výroby z Velké Bíteše.

7SMKD Morava s.r.o.

Provozujeme kontejnerovou a cisternovou dopravu. Provádíme odvoz fekálií a odpadového materiálu, přepravu pohonných hmot atd. Dále se zaměřujeme na zemní a výkopové práce.

8JEREX, a.s.

4.2
★★★★★
★★★★★
(87)
Veveří 210, Ostrovačice Bezdlužná

Nabízíme odtahové a vyprošťovací služby všech druhů vozidel. Poskytujeme servis pro nákladní vozidla, autobusy, přívěsy a návěsy. Dále nabízíme lakování a opravy hydrauliky. Prodáváme nové i ojeté nákladní automobily. Provozujeme mycí linku.

9IFE-CR,a.s.

Děláme výrobu automatizovaných dveřních systémů a dále i podvozků pro kolejová vozidla.

10Raiskub Dalibor

Provádíme výrobu i také opravy valníků a skříní pro užitkové vozy a nabízíme prodej a montáž spoilerů a spacích nástaveb a nezávislých topení a zvedacích čel i také tažných zařízení.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - venkov


Návěsy, cisterny, podvalníky, valníky, nosiče kontejnerů v lokalitě Brno - venkov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Návěsy, cisterny, podvalníky, valníky, nosiče kontejnerů najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Brno - venkov.