Stomatologické pracoviště – Morava

Stomatologické pracoviště v oblasti Morava je moderní a vybavené nejnovější technologií. Pacienti zde najdou širokou škálu stomatologických služeb, včetně preventivní péče, léčby zubů, implantologie, ortodoncie a estetické stomatologie.

1–10 firem z 1 000+ nalezených Filtry

1MVDr. Igor Beneš

4.8
★★★★★
★★★★★
(193)
Bystrcká 350/28, Brno-Komín Bezdlužná

Veterina Brno Komín je pracoviště, kde se snažíme vyřešit zdravotní problémy zvířat komplexně bez nutnosti odesílání na další specializované veterinární kliniky v Brně.

2EUROSTOM,s.r.o.

Úzká 488/8, Brno-Trnitá
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Zubní klinika EUROSTOM je moderně vybavené stomatologické pracoviště s kvalitními dentálními přístroji v centru Brna v blízkosti Galerie Vaňkovka.

3MUDr. Vladan Vondráček - Soukromá zubní ordinace

Hlinky 44/112a, Brno-Pisárky
Otevřeno od 9:30
Bezdlužná

Jsme moderní stomatologické pracoviště, které se specializuje na fixní protetické práce, zejména metalokeramické a celokeramické korunky a můstky.

4STOMATOLOGICKÉ CENTRUM MUDr. IVO MAREK s.r.o.1 pobočka

Stomatologické centrum poskytuje pacientům nejkomplexnější stomatologickou péči na jednom pracovišti. Zubní klinika je díky svému zaměření na spolupráci mezi obory ortodoncie, praktické zubní lékařství, implantologie, parodontologie a protetiky unikátní nejen v ČR, ale i ve středoevropském prostoru.

5MUDr. Darina Heringová - Ortodoncie Hodonín

Horní Valy 3859/4 , Hodonín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Potřebujete rovnátka a hledáte odborného a zkušeného ortodontistu pro děti i dospělé? MUDr. Darina Heringová se zabývá úpravami nepravidelného postavení zubů a čelistí u dětí i dospělých pacientů. Nepravidelnost zubů a čelistí způsobuje estetické a někdy i funkční obtíže. Naším společným cílem na…

6Krajská nemocnice T. Bati, a. s.

2.9
★★★★★
★★★★★
(259)
Havlíčkovo nábřeží…, Zlín Bezdlužná

Provozujeme nestátní zdravotnické zařízení. Poskytujeme i základní i speciální ambulantní péče. Dále provozujeme onkologické, perinatologické, iktové, kardiovaskulární, diabetologické, onkogynekologické či urogynekologické centrum specializované péče i centrum digestivní endoskopie. Otevřeno…

7Moravia Dent, s.r.o.

tř. Osvobození 1388, Otrokovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provoz soukromé zubní kliniky a laboratoře i implantologického centra. Dále nabídka služeb v oblasti estetické i protetické stomatologie, mikroskopické endodontie, paradontologie, dentální hygieny i stomatochirurgie.

8MDDr. Roman Pecháček s.r.o. zubní ordinace

Trávnická 2198/2, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše pracoviště poskytuje péči v moderním a příjemném prostředí. Prioritou je pro nás milé a bezbolestné ošetření. Ordinace poskytuje kvalitní stomatologické služby pro děti od 1 roku i dospělé za použití moderních technologických postupů a materiálů.

9MUDr. Turková Svatava - stomatolog

Provozuji stomatologickou ordinaci. Poskytuji komplexní služby v oblasti záchovné a estetické stomatologie, chirurgie, implantologie, protetiky, parodontologie a dentální hygieny. Bereme ohled na Vaše požadavky a přání, ošetřím Vás v příjemném prostředí s individuální péčí. Používám kvalitní…

10Klimešová Iva, MUDr.-Praktický zubní lékař

Českobratrská 317/3, Olomouc - Nové Sady
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Specializované pracoviště dentální hygieny - prevence paradontózy, ústní hygiena, terapie a léčba nemocí zubů, dásní a dutiny ústní, asociace, běžné stomatologické a protetické výkony a preventivní prohlídky.


Firmy v dalších lokalitách


Stomatologické pracoviště v lokalitě Morava – detailní popis

Popis pracoviště:

1. Moderní vybavení: Stomatologické pracoviště v oblasti Morava disponuje moderním vybavením, které umožňuje provádět nejnovější stomatologické postupy. K dispozici jsou například digitální rentgen, intraorální kamery, laserové zařízení a další.

2. Kvalifikovaný personál: Pracoviště zaměstnává kvalifikované stomatology, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oboru. Díky tomu jsou pacienti v dobrých rukou a mohou se spolehnout na kvalitní péči.

3. Široká nabídka služeb: Stomatologické pracoviště v oblasti Morava nabízí širokou škálu stomatologických služeb. Kromě preventivní péče a léčby zubů jsou zde k dispozici i specializované služby, jako je implantologie, ortodoncie a estetická stomatologie.

4. Přátelské prostředí: Pracoviště se snaží vytvořit přátelské prostředí, které pomáhá pacientům uvolnit se a snížit stres spojený s návštěvou zubaře. Interiér je moderní a příjemný, aby se pacienti cítili co nejpohodlněji.

5. Individuální přístup: Každý pacient je pro pracoviště jedinečný a zaslouží si individuální přístup. Stomatologové se snaží porozumět potřebám každého pacienta a navrhnout mu nejvhodnější řešení.

6. Dostupnost: Stomatologické pracoviště v oblasti Morava je dobře dostupné jak autem, tak i městskou hromadnou dopravou. Pacienti se sem mohou dostat snadno a rychle.

Celkově lze říci, že stomatologické pracoviště v oblasti Morava je moderní a kvalitní zařízení, které nabízí širokou škálu stomatologických služeb. Díky kvalifikovanému personálu, modernímu vybavení a individuálnímu přístupu jsou pacienti v dobrých rukou a mohou se spolehnout na kvalitní péči.