Bělení zubů – Morava

Bělení zubů je proces, kterým lze zlepšit vzhled zubů a získat světlejší úsměv. Tento postup se provádí pomocí speciálních gelů, které obsahují peroxid vodíku nebo karbamid peroxid.

1–10 firem z 190 nalezených Filtry

1AV DENT CZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
nám. Svobody 2824/1, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Jsme moderní zubní laboratoř s týmem profesionálů. Zhotovujeme protetické náhrady pro zubní ordinace. Naší prioritou jsou krátké dodací lhůty, optimální řešení specifických objednávek a maximální spokojenost s našimi zubními náhradami.

2SPIRIT MEDICAL spol. s r.o.

Sadařská 495/1, Brno-Komín
Dnes už má zavřeno

Nabízíme mikrochirurgické oční nástroje a akomodační i měkké a asférické nitrooční čočky a také viskoelastické materiály a barviva očních tkání a oční nástroje a přístroje pro refrakční a kataraktovou a vitreoretinální chirurgii i oční a cévní diodové lasery a stomatologické diodové lasery a dále i…

3SANOFYTO, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(36)
Milady Horákové 331…, Brno-Zábrdovice Bezdlužná

Nabízíme a poskytujeme služby laserové, plastické a kosmetické chirurgie. Jsme jednodenní chirurgie, ortopedie a urologie. Aplikujeme biostimulační laser, botulotoxin, Botox, Dysport a kožní implantáty.

4DEPODENTAL CZ, s.r.o. - dentální potřeby

Minská 132/100, Brno-Žabovřesky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Na trhu s dentálními potřebami působíme již od roku 1990. Dodáváme kompletní dentální sortiment pro ordinace i laboratoře. Objednané zboží rozvážíme vlastní dopravou, nebo poštou dle dohody a objednávky.

5IBC Cosmetic Dentistry s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(15)
Příkop 843/4, Brno-Zábrdovice Bezdlužná

V naší ordinaci nabízíme komplexní zubní péči založenou na kvalitě a preciznosti a mnohaleté zkušenosti. Máme krátké objednací lhůty a ošetření bez bolesti a dále provádíme vstupní vyšetření a dentální hygienu a bělení zubů a implantáty a keramické fasety.

6ALDENTA, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
bratří Čapků 384/14, Brno-Veveří Bezdlužná

Poskytujeme komplexní moderní stomatologické vyšetření a ošetření na zubní klinice a dále provádíme estetickou stomatologii a ošetření zubů dětí a bezbolestná zubní péče HealOzone. Dále děláme dentální implantáty a to včetně kvalitních protetických náhrad a také zavádíme kvalitní zubní implantáty.…

7EXTÉ - stomatologické centrum s.r.o.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Masarykova 318/12, Brno-město Bezdlužná

Nabízíme záchovnou stomatologii a dentální hygienu a bělení zubů a stomatochirurgii a provádíme zubní implantáty. Děláme ošetření v celkové anestezii i také pro děti a máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami. Provádíme laserové odstranění znamének a chrápání a dále i chronické rýmy.

8MUDr. Tomáš Čáslava

4.8
★★★★★
★★★★★
(14)
Orlí 708/36, Brno-město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše klinika Diobe poskytuje komplexní zubní péči a provádíme vyšetření chrupu i dutiny ústní a stanovení léčebného plánu. A dále poskytujeme celkové ošetření chrupu a od hygienické péče a to aš po ošetření kazů i také po celkovou rekonstrukci chrupu a to včetně ošetření zubními implantáty.

9EUROSTOM,s.r.o.

Úzká 488/8, Brno-Trnitá
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zubní klinika EUROSTOM je moderně vybavené stomatologické pracoviště s kvalitními dentálními přístroji v centru Brna v blízkosti Galerie Vaňkovka.

10MUDr. Mariana Bárová - privátní stomatologická ordinace

4.6
★★★★★
★★★★★
(30)
Palackého třída…, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Stomatologické ošetření nemusí být nutně vždy bolestivé a nepříjemné. Řešením je především zodpovědný přístup k prevenci, kterou Vás naučíme. Na ostatní odborné ošetření jsme tu pro Vás. Nabízíme Vám řadu zkušeností, sledujeme novinky a trendy v oboru, díky čemuž se neustále vzděláváme. Pomocí…


Firmy v dalších lokalitách


Bělení zubů v lokalitě Morava – detailní popis

Tyto látky pronikají do zubní skloviny a rozkládají pigmenty, které způsobují tmavnutí zubů.

v oblasti Morava je bělení zubů velmi oblíbené a často se provádí v zubních ordinacích. Tento postup je vhodný pro lidi, kteří mají žluté nebo hnědé zuby, které jsou způsobeny kouřením, pitím kávy nebo čajů, užíváním antibiotik nebo stárnutím.

Bělení zubů se provádí několika způsoby:

1. Domácí bělení zubů - pacient si doma aplikuje gel na zuby pomocí speciálních návleků, které jsou vyrobeny na míru. Tento postup trvá několik týdnů a výsledky jsou viditelné postupně.

2. Bělení zubů v ordinaci - zubní lékař aplikuje gel na zuby a poté je aktivuje speciální lampou. Tento postup trvá asi hodinu a výsledky jsou viditelné ihned.

3. Kombinované bělení zubů - pacient si nejprve aplikuje gel doma a poté navštíví zubní ordinaci, kde je postup dokončen pomocí speciální lampy.

Bělení zubů je bezpečný postup, ale může způsobit citlivost zubů nebo podráždění dásní. Proto je důležité konzultovat s odborníkem, zda je tento postup pro pacienta vhodný.

v oblasti Morava je bělení zubů oblíbené a často se provádí v zubních ordinacích. Pacienti si mohou vybrat z několika způsobů bělení zubů, včetně domácího bělení zubů, bělení zubů v ordinaci nebo kombinovaného bělení zubů. Tento postup je vhodný pro lidi, kteří chtějí zlepšit vzhled svých zubů a získat světlejší úsměv. Před zahájením bělení zubů je důležité konzultovat s odborníkem, zda je tento postup pro pacienta vhodný.