Bolesti zubů – Morava

Bolest zubů je nepříjemný pocit, který může být způsoben mnoha faktory. v oblasti Morava se bolest zubů vyskytuje poměrně často a může být způsobena například zubním kazem, zánětem dásní, zlomeným zubem nebo dokonce i nevhodným kousáním.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1IBC Cosmetic Dentistry s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(27)
Příkop 843/4, Brno-Zábrdovice Bezdlužná

V naší ordinaci nabízíme komplexní zubní péči založenou na kvalitě a preciznosti a mnohaleté zkušenosti. Máme krátké objednací lhůty a ošetření bez bolesti a dále provádíme vstupní vyšetření a dentální hygienu a bělení zubů a implantáty a keramické fasety.

2MUDr. Mariana Bárová - privátní stomatologická ordinace

4.6
★★★★★
★★★★★
(30)
Palackého třída…, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Stomatologické ošetření nemusí být nutně vždy bolestivé a nepříjemné. Řešením je především zodpovědný přístup k prevenci, kterou Vás naučíme. Na ostatní odborné ošetření jsme tu pro Vás. Nabízíme Vám řadu zkušeností, sledujeme novinky a trendy v oboru, díky čemuž se neustále vzděláváme. Pomocí…

3MUDr. Ing. Tomáš Halabala

Zabýváme se závěsným aparátem zubu - parodontem, tedy tvrdými i měkkými tkáněmi kolem zubu.

4MUDr. Zora Šafaříková

Provozujeme a nabízíme služby ordinace zubní lékařky. Nabízíme preventivní a konzervační stomatologickou péči.

5Kubíčková Vladimíra, MUDr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(13)
Masarykovo nám. 1325, Vizovice Bezdlužná

Provozujeme privátní stomatologickou ordinaci. Dále provádíme bělení zubů UV lampou metodou Prophyflex, hygienickou terapii k ošetření krvácení a bolestivosti dásní či endodontická ošetření.

6Roba Marek- rekondiční masáže1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Poděbradovo náměstí , Prostějov Bezdlužná

Zabývám semetodou shiatsu, což je forma terapie, kde za pomoci palců, prstů a dlaní docílíme podpory zdraví, koriguji chybné tělesné funkce a odstraňuji určitá onemocnění. Zabývám se také sportovními masážemi, kde je cílem zbavit se napětí ve svalech, únavy a obnovit tok energie. Čínské tlakové…

7RoDental s.r.o.-zubní ordinace

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Revoluční 500/2, Rohatec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

RoDental s.r.o. Pokud Vás trápí krvácení z dásní, neustálá tvorba zubního kamene či zápach z úst, pomůže Vám návštěva dentální hygienistky. Zánětem dásní, tedy krvácením, trpí přes 80 % populace včetně dětí. Jestliže zánět není vhodně léčen, muže přecházet v obávanou parodontózu. Prvním krokem…

8Kuczinský Igor, MUDr.

4.1
★★★★★
★★★★★
(69)
Českobratrská 2227/7, Moravská Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pracuji jako stomatolog. Provádím komplexní vyšetření, ošetření bolestí a kazů, mikroskopické ošetření, endodoncii a reendodoncii, estetické výplně, estetické fasety, celokeramické korunky a můstky, adhesivní stomatologii, renovaci nevyhovujících můstků, implantologii, extrakce, dentální hygienu a…

9Lékárna Kuřim s.r.o.2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(22)
Tišnovská 35, Kuřim Bezdlužná

Lékárna. Výdej léků na recepty i za hotové. Prodej léčiv, zdravotnické potřeby a obuv, potravinové doplňky. Dětská kosmetika, homeopatika, čaje, vitamíny. Přípravky na hubnutí, nachlazení, bolesti v krku, prostatu, trávení. Nabízíme opalovací přípravky a krém, léky na bolesti kloubů, podporu růstu…

10Sulzerová Eva, MUDr.

Provozování soukromé stomatologické ordinace pro děti i dospělé. Dále se zaměřuji na prevenci. Provádím i bělení a kosmetické služby. Nabídka léčby paradentózy. Disponujeme i prostředky, kterými můžeme pacienta bolesti zbavit.


Firmy v dalších lokalitách


Bolesti zubů v lokalitě Morava – detailní popis

Symptomy bolesti zubů mohou být různé, v závislosti na příčině. Mezi nejčastější příznaky patří pulzující bolest, citlivost na teplotu nebo sladké potraviny, otok dásní, krvácení z dásní a dokonce i horečka.

Pokud trpíte bolestí zubů, je důležité co nejdříve navštívit zubaře. Ten vám může diagnostikovat příčinu bolesti a navrhnout vhodnou léčbu. Mezi možnosti léčby patří například výplně, extrakce zubu, ošetření kořenových kanálků nebo dokonce i chirurgický zákrok.

Kromě návštěvy zubaře můžete také zmírnit bolest pomocí několika domácích opatření. Mezi ně patří například použití teplého nebo studeného obkladu, užívání bolesti tlumících léků, jako jsou například ibuprofen nebo paracetamol, nebo použití zubní pasty a ústní vody určených pro citlivé zuby.

Aby se bolest zubů předešlo, je důležité dodržovat správnou ústní hygienu. To zahrnuje pravidelné čištění zubů, používání zubní nitě a ústní vody, a také návštěvu zubaře minimálně dvakrát ročně.

V odrážkovém seznamu jsou shrnuty nejčastější příčiny bolesti zubů:

- Zubní kaz
- Zánět dásní
- Zlomený zub
- Nevhodné kousání
- Infekce zubu
- Otevřený nerv
- Zánět kořenového kanálku

v oblasti Morava je k dispozici několik zubařských ordinací, které nabízejí široké spektrum zubních služeb. Mezi nejznámější patří například Zubařství Morava, Dentist Morava nebo Stomatologie Morava.

Celkově lze říci, že bolest zubů je nepříjemným a často se vyskytujícím problémem. Je důležité nezanedbávat příznaky a co nejdříve vyhledat odbornou pomoc. Dodržování správné ústní hygieny a pravidelné návštěvy zubaře mohou pomoci předejít vzniku bolesti zubů.