Dětská stomatologie – Morava

Dětská stomatologie je obor zubního lékařství, který se specializuje na péči o zuby a ústní dutinu dětí. Tento obor se zaměřuje na prevenci a léčbu zubního kazu, zánětu dásní, ortodontické problémy a další zubní problémy, které se mohou vyskytnout u dětí.

1–10 firem z 23 nalezených Filtry

1Sorriso Dental s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(73)
Nové sady 179/2, Brno-Staré Brno
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Máme provoz stomatologické kliniky.

2MUDr. Karel Pavlík

5.0
★★★★★
★★★★★
(19)
Mášova 738/20, Brno-Veveří Bezdlužná

Provozujeme ordinaci a to praktického zubního lékaře.

3MUDr. Alena Konečná

Provozujeme ordinaci praktického zubního lékaře pro dospělé i děti. Provádíme běžné stomatologické a protetické výkony i preventivní prohlídky. Zajišťujeme komplexní stomatologickou péči - preventivní zubní ošetření a léčebnou péči o dásně i zuby. Rádi vysvětlíme možnosti ošetření a pomůžeme s…

4LUX - DENT, spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(17)
Štefánikova 121/52, Brno-Ponava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Poskytujeme služeby stomatologického centra a to se specializací se na zubní protetiku i také dentální implantologii a na úrazy zubů u dětí.

5ICHTYS DENT s.r.o. - stomatologická ambulance

5.0
★★★★★
★★★★★
(14)
Vodní 258/13, Brno-Staré Brno
Otevřeno od 7:00

Naše soukromá stomatologická ambulance nabízí komplexní péči a profesionální přístup k pacientům. U nás jsou pacienti informovaní pacienti. Klademe důraz na kvalitu provedení, šetrnost zákroku a využití moderních dostupných technologií. Provádíme konzervační stomatologii, bělení zubů i …

6ProClinic s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(41)
Skorkovského 2644/58, Brno-Židenice Bezdlužná

V našem zubním centru se postaráme o perfektní ošetření Vašich úst s použitím nejnovějších zubních přístrojů a techniky. Snažíme se o individuální přístup a ciltivou péči vedoucí ke spokojenosti pacientů.

7Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace

3.1
★★★★★
★★★★★
(121)
U Nemocnice 3066/1, Břeclav Bezdlužná

Nemocnice Břeclav je všeobecnou nemocnicí tzv. okresního typu, s rozsáhlou lůžkovou i ambulantní složkou, poskytující diagnostickou, léčebnou a ošetřovatelskou péči pro spádovou oblast až 130 tisíc obyvatel. Poskytujeme služby v následujících odbornostech: interna, neurologie, dermatovenerologie,…

8MUDr. Darina Heringová - Ortodoncie Hodonín

Horní Valy 3859/4 , Hodonín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Potřebujete rovnátka a hledáte odborného a zkušeného ortodontistu pro děti i dospělé? MUDr. Darina Heringová se zabývá úpravami nepravidelného postavení zubů a čelistí u dětí i dospělých pacientů. Nepravidelnost zubů a čelistí způsobuje estetické a někdy i funkční obtíže. Naším společným cílem na…

9ZET-DENT s.r.o.- Zárubová Olga MUDr.

Moravská 619, Chropyně
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provozujeme ordinaci praktické zubní lékařky pro děti a dorost. Poskytujeme veškeré služby zubního lékařství jako jsou například čištění zubního kamene, dětská rovnátka, zubní náhrada a jiné.

10Ortolab Brno s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Palackého třída 127, Brno Bezdlužná

Jsme zubní ortodontická laboratoř se sídlem v Brně-Králově poli. Poskytuje našim pacientům rovnátka všech druhů, také zubní chrániče, dětské i fixní mezerníky, snímací aparáty a další.


Firmy v dalších lokalitách


Dětská stomatologie v lokalitě Morava – detailní popis

V oblasti Morava se nachází několik zubních ordinací, které se specializují na dětskou stomatologii. Tyto ordinace jsou vybaveny moderními přístroji a technologiemi, které umožňují provádět komplexní zubní péči pro děti všech věkových kategorií.

Dětská stomatologie v oblasti Morava zahrnuje následující služby:

1. Preventivní péče - zahrnuje pravidelné kontroly zubů a ústní dutiny, čištění zubů, fluoridaci a další preventivní opatření, která pomáhají chránit zuby dětí před zubním kazem a dalšími zubními problémy.

2. Léčba zubního kazu - zahrnuje odstranění kazových zubních tkání a následné plombování zubů. V případě potřeby mohou být dětem podávány lokální anestetika, aby se minimalizovala bolest a nepohodlí.

3. Léčba zánětu dásní - zahrnuje ošetření zánětu dásní a dalších ústních tkání. Děti jsou vedeny k pravidelnému čištění zubů a ústní dutiny, aby se minimalizovalo riziko vzniku zánětu dásní.

4. Ortodontická péče - zahrnuje diagnostiku a léčbu ortodontických problémů, jako jsou špatně postavené zuby, překrytí zubů, předčasný ztrátu zubů a další. Děti jsou vedeny k pravidelnému nošení rovnátek a dalších ortodontických pomůcek, aby se minimalizovaly ortodontické problémy.

Dětská stomatologie v oblasti Morava je důležitou součástí zdravotní péče pro děti. Rodiče by měli zajistit pravidelné návštěvy zubního lékaře pro své děti a věnovat pozornost pravidelnému čištění zubů a ústní dutiny. Díky tomu se minimalizuje riziko vzniku zubních problémů a děti budou mít zdravé a krásné zuby.