Čištění zubních kanálků – Morava

Čištění zubních kanálků je důležitou součástí každodenní péče o zuby. Tento proces pomáhá odstranit zubní plak a bakterie, které se mohou hromadit v dutině ústní a způsobovat zubní kaz a záněty dásní.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1ProClinic s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(41)
Skorkovského 2644/58, Brno-Židenice Bezdlužná

V našem zubním centru se postaráme o perfektní ošetření Vašich úst s použitím nejnovějších zubních přístrojů a techniky. Snažíme se o individuální přístup a ciltivou péči vedoucí ke spokojenosti pacientů.

2Štefková Marta, MUDr.- praktický zubní lékař

Demlova 18, Olomouc
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Praktický zubní lékař, ošetřujeme pacienty všech věkových kategorií. Nabízíme preventivní a konzervační stomatologickou péči.

3Klimešová Iva, MUDr.-Praktický zubní lékař

Českobratrská 317/3, Olomouc - Nové Sady
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Specializované pracoviště dentální hygieny - prevence paradontózy, ústní hygiena, terapie a léčba nemocí zubů, dásní a dutiny ústní, asociace, běžné stomatologické a protetické výkony a preventivní prohlídky.

4RoDental s.r.o.-zubní ordinace

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Revoluční 500/2, Rohatec
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

RoDental s.r.o. Pokud Vás trápí krvácení z dásní, neustálá tvorba zubního kamene či zápach z úst, pomůže Vám návštěva dentální hygienistky. Zánětem dásní, tedy krvácením, trpí přes 80 % populace včetně dětí. Jestliže zánět není vhodně léčen, muže přecházet v obávanou parodontózu. Prvním krokem…


Firmy v dalších lokalitách


Čištění zubních kanálků v lokalitě Morava – detailní popis

Existuje několik způsobů, jak čistit zubní kanálky. Mezi nejčastější patří použití zubního kartáčku, zubní nitě a mezizubních kartáčků.

1. Použití zubního kartáčku:
Zubní kartáček by měl být používán minimálně dvakrát denně, ráno a večer. Kartáček by měl být umístěn pod úhlem 45 stupňů k zubům a jemně se pohybovat v kruhových pohybech. Důležité je nezapomenout na vnitřní stranu zubů a na zuby v zadní části úst.

2. Použití zubní nitě:
Zubní nitě jsou ideální pro čištění mezi zuby a podél linie dásní. Nit by měla být omotána kolem prstů a jemně se pohybovat mezi zuby. Důležité je nit používat opatrně, aby nedošlo k poškození dásní.

3. Použití mezizubních kartáčků:
Mezizubní kartáčky jsou ideální pro čištění mezi zuby a jsou k dispozici v různých velikostech. Kartáček by měl být jemně zaveden mezi zuby a pohybovat se tam a zpět.

v oblasti Morava je k dispozici široká škála zubních pomůcek, včetně zubních kartáčků, zubní nití a mezizubních kartáčků. Tyto pomůcky jsou k dostání v lékárnách a v obchodech se zdravou výživou.

Je důležité si uvědomit, že pravidelné čištění zubních kanálků je klíčové pro udržení zdravých zubů a dásní. Pokud máte jakékoli problémy s ústní hygienou, měli byste se poradit se svým zubařem.