Čištění zubních kanálků – Morava

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1ProClinic s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(25)
Skorkovského 2644/58, Brno-Židenice Bezdlužná

V našem zubním centru se postaráme o perfektní ošetření Vašich úst s použitím nejnovějších zubních přístrojů a techniky. Snažíme se o individuální přístup a ciltivou péči vedoucí ke spokojenosti pacientů.

2Štefková Marta, MUDr.- praktický zubní lékař

Demlova 18, Olomouc
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Praktický zubní lékař, ošetřujeme pacienty všech věkových kategorií. Nabízíme preventivní a konzervační stomatologickou péči.

3Klimešová Iva, MUDr.-Praktický zubní lékař

Českobratrská 317/3, Olomouc - Nové Sady
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná

Specializované pracoviště dentální hygieny - prevence paradontózy, ústní hygiena, terapie a léčba nemocí zubů, dásní a dutiny ústní, asociace, běžné stomatologické a protetické výkony a preventivní prohlídky.

4RoDental s.r.o.-zubní ordinace

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Revoluční 500/2, Rohatec
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

RoDental s.r.o. Pokud Vás trápí krvácení z dásní, neustálá tvorba zubního kamene či zápach z úst, pomůže Vám návštěva dentální hygienistky. Zánětem dásní, tedy krvácením, trpí přes 80 % populace včetně dětí. Jestliže zánět není vhodně léčen, muže přecházet v obávanou parodontózu. Prvním krokem…


Firmy v dalších lokalitách


Čištění zubních kanálků v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Čištění zubních kanálků najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Morava.