Celokeramické korunky – Morava

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1MUDr. Vladan Vondráček - Soukromá zubní ordinace

Hlinky 44/112a, Brno-Pisárky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme moderní stomatologické pracoviště, které se specializuje na fixní protetické práce, zejména metalokeramické a celokeramické korunky a můstky.

2JS DENT SHOP s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Veveří 456/9, Veveří Bezdlužná

Zubní laboratoř s 20letou historií. Prodej spotřebního materiálu pro zubní ordinace a laboratoře. Nabízíme kvalitu, nadstandardní servis a spolehlivost. Trpělivost a pečlivost.V červnu jsme se přestěhovali do nových prostor na ulici Veveří v Brně. Definitivně jsme se zařadili technologicky i…

3Kramarčíková MUDr.Andrea- zubař1 pobočka

Mohu Vám nabídnout zcela unikátní systém výroby protetických prací systémem CAD/CAM. Dále nabízím bělení zubů, kosmetické úpravy zubů, celokeramické korunky CAD/CAM, arodontologické operační výkony, estetické vkládání zirkonů a briliantů.

4Kuczinský Igor, MUDr.

Českobratrská 2227/7, Moravská Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pracuji jako stomatolog. Provádím komplexní vyšetření, ošetření bolestí a kazů, mikroskopické ošetření, endodoncii a reendodoncii, estetické výplně, estetické fasety, celokeramické korunky a můstky, adhesivní stomatologii, renovaci nevyhovujících můstků, implantologii, extrakce, dentální hygienu a…


Firmy v dalších lokalitách


Celokeramické korunky v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Celokeramické korunky najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Morava.