Celokeramické korunky – Morava

Celokeramické korunky jsou moderní zubní náhrady, které se v posledních letech staly velmi populárními. Jsou vyrobeny z keramického materiálu, který je velmi odolný a přirozeně vypadající.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1MUDr. Mariana Bárová - privátní stomatologická ordinace

4.6
★★★★★
★★★★★
(30)
Palackého třída…, Brno-Královo Pole
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Stomatologické ošetření nemusí být nutně vždy bolestivé a nepříjemné. Řešením je především zodpovědný přístup k prevenci, kterou Vás naučíme. Na ostatní odborné ošetření jsme tu pro Vás. Nabízíme Vám řadu zkušeností, sledujeme novinky a trendy v oboru, díky čemuž se neustále vzděláváme. Pomocí…

2LUX - DENT, spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Štefánikova 121/52, Brno-Ponava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Poskytujeme služeby stomatologického centra a to se specializací se na zubní protetiku i také dentální implantologii a na úrazy zubů u dětí.

3MDDr. Ondřej Kříž - Supradent

5.0
★★★★★
★★★★★
(19)
Žampachova 1720/3, Brno-Černá Pole
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provozujeme a poskytujeme služby zubní ordinace.

4MUDr. Vladan Vondráček - Soukromá zubní ordinace

4.7
★★★★★
★★★★★
(24)
Hlinky 44/112a, Brno-Pisárky
Otevřeno od 9:30
Bezdlužná

Jsme moderní stomatologické pracoviště, které se specializuje na fixní protetické práce, zejména metalokeramické a celokeramické korunky a můstky.

5Hana Závodná - zubní technik1 pobočka

Písecká 1362, Bzenec
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provozujeme a poskytujeme služby stomatologické laboratoře. Laboratoř je kompletně vybavena novými přístroji. Toto technické vybavení nám umožňuje vyjít vstříc všem našim pacientům a maximálně uspokojit jejich požadavky.

6DTD Dent - Stomatologická laboratoř

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Halasovo náměstí…, Brno - Lesná

Stomatologická laboratoř DTD Dent je privátní stomatologické zařízení, které se dlouhodobě věnuje vyhotovování široké škály stomatoprotetických výrobků. Stabilně spolupracuje se zubními lékaři z blízkého i širšího okolí, kterým poskytuje služby a výrobky té nejvyšší kvality. Vzájemná spolupráce se…

7JS DENT SHOP s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(12)
Veveří 456/9, Veveří Bezdlužná

Zubní laboratoř s 20letou historií. Prodej spotřebního materiálu pro zubní ordinace a laboratoře. Nabízíme kvalitu, nadstandardní servis a spolehlivost. Trpělivost a pečlivost.V červnu jsme se přestěhovali do nových prostor na ulici Veveří v Brně. Definitivně jsme se zařadili technologicky i…

8Kramarčíková MUDr.Andrea- zubař1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(3)
Zahradní 2055, Karviná Fryštát Bezdlužná

Mohu Vám nabídnout zcela unikátní systém výroby protetických prací systémem CAD/CAM. Dále nabízím bělení zubů, kosmetické úpravy zubů, celokeramické korunky CAD/CAM, arodontologické operační výkony, estetické vkládání zirkonů a briliantů.

9Kuczinský Igor, MUDr.

4.1
★★★★★
★★★★★
(69)
Českobratrská 2227/7, Moravská Ostrava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Pracuji jako stomatolog. Provádím komplexní vyšetření, ošetření bolestí a kazů, mikroskopické ošetření, endodoncii a reendodoncii, estetické výplně, estetické fasety, celokeramické korunky a můstky, adhesivní stomatologii, renovaci nevyhovujících můstků, implantologii, extrakce, dentální hygienu a…

10Mičíková s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Husovo náměstí 426/3, Kroměříž Bezdlužná

Provádíme služby v oblasti stomatologie, paradentologie a stomatologické chirurgie. Poskytujemer konzultace, pečetění fisur, fluoridace ve lžičce, bělení zubů, nasazení koferdamu. Nabízíme zavedení fixních náhrad a celokeramických korunek i také implantátů Ankylos, I-FIX i Lasak.


Firmy v dalších lokalitách


Celokeramické korunky v lokalitě Morava – detailní popis

Tyto korunky jsou ideální pro pacienty, kteří chtějí mít krásné a zdravé zuby.

1. Vzhled

Celokeramické korunky mají velmi přirozený vzhled, který se velmi podobá přirozeným zubům. Materiál, ze kterého jsou vyrobeny, je velmi odolný a odolává běžnému opotřebení. Navíc se keramika snadno přizpůsobí barvě a tvaru přirozených zubů, což zajišťuje dokonalou estetiku.

2. Funkce

Celokeramické korunky jsou velmi funkční a umožňují pacientům normální životní styl. Jsou velmi odolné a odolávají běžnému opotřebení, což zajišťuje dlouhou životnost. Navíc jsou velmi pohodlné a pacienti si na ně rychle zvyknou.

3. Výhody

Celokeramické korunky mají mnoho výhod oproti jiným typům zubních náhrad. Jsou velmi odolné a odolávají běžnému opotřebení. Navíc mají velmi přirozený vzhled, což zajišťuje dokonalou estetiku. Jsou také velmi pohodlné a pacienti si na ně rychle zvyknou.

4. Postup

Pro výrobu celokeramických korunek je nutné navštívit zubního lékaře. Ten provede odborné vyšetření a připraví zub na vložení korunky. Poté se odebere otisk zubu, který se použije pro výrobu korunky. Po několika dnech je korunka hotová a zubní lékař ji vloží do úst pacienta.

5. Cena

Cena celokeramických korunek se může lišit v závislosti na mnoha faktorech, jako je například počet korunek, složitost zákroku a lokalita. v oblasti Morava se cena pohybuje v průměru od 5 000 do 15 000 Kč za jednu korunku.

Celokeramické korunky jsou moderní a velmi funkční zubní náhrady, které mají mnoho výhod oproti jiným typům zubních náhrad. Jsou velmi odolné a odolávají běžnému opotřebení, mají přirozený vzhled a jsou velmi pohodlné. Cena se může lišit v závislosti na mnoha faktorech, ale v oblasti Morava se pohybuje v průměru od 5 000 do 15 000 Kč za jednu korunku.