Celokeramické korunky – Morava

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1MUDr. Mariana Bárová - privátní stomatologická ordinace

Palackého třída…, Brno-Královo Pole
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná

Stomatologické ošetření nemusí být nutně vždy bolestivé a nepříjemné. Řešením je především zodpovědný přístup k prevenci, kterou Vás naučíme. Na ostatní odborné ošetření jsme tu pro Vás. Nabízíme Vám řadu zkušeností, sledujeme novinky a trendy v oboru, díky čemuž se neustále vzděláváme. Pomocí…

2LUX - DENT, spol. s r.o.

Štefánikova 121/52, Brno-Ponava
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Poskytujeme služeby stomatologického centra a to se specializací se na zubní protetiku i také dentální implantologii a na úrazy zubů u dětí.

3MDDr. Ondřej Kříž - Supradent

Žampachova 1720/3, Brno-Černá Pole
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provozujeme a poskytujeme služby zubní ordinace.

4MUDr. Vladan Vondráček - Soukromá zubní ordinace

Hlinky 44/112a, Brno-Pisárky
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Jsme moderní stomatologické pracoviště, které se specializuje na fixní protetické práce, zejména metalokeramické a celokeramické korunky a můstky.

5Hana Závodná - zubní technik1 pobočka

Písecká 1362, Bzenec
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Provozujeme a poskytujeme služby stomatologické laboratoře. Laboratoř je kompletně vybavena novými přístroji. Toto technické vybavení nám umožňuje vyjít vstříc všem našim pacientům a maximálně uspokojit jejich požadavky.

6DTD Dent - Stomatologická laboratoř

Stomatologická laboratoř DTD Dent je privátní stomatologické zařízení, které se dlouhodobě věnuje vyhotovování široké škály stomatoprotetických výrobků. Stabilně spolupracuje se zubními lékaři z blízkého i širšího okolí, kterým poskytuje služby a výrobky té nejvyšší kvality. Vzájemná spolupráce se…

7JS DENT SHOP s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(14)
Veveří 456/9, Veveří Bezdlužná

Zubní laboratoř s 20letou historií. Prodej spotřebního materiálu pro zubní ordinace a laboratoře. Nabízíme kvalitu, nadstandardní servis a spolehlivost. Trpělivost a pečlivost.V červnu jsme se přestěhovali do nových prostor na ulici Veveří v Brně. Definitivně jsme se zařadili technologicky i…

8Kramarčíková MUDr.Andrea- zubař1 pobočka

Mohu Vám nabídnout zcela unikátní systém výroby protetických prací systémem CAD/CAM. Dále nabízím bělení zubů, kosmetické úpravy zubů, celokeramické korunky CAD/CAM, arodontologické operační výkony, estetické vkládání zirkonů a briliantů.

9Kuczinský Igor, MUDr.

4.1
★★★★★
★★★★★
(64)
Českobratrská 2227/7, Moravská Ostrava
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Pracuji jako stomatolog. Provádím komplexní vyšetření, ošetření bolestí a kazů, mikroskopické ošetření, endodoncii a reendodoncii, estetické výplně, estetické fasety, celokeramické korunky a můstky, adhesivní stomatologii, renovaci nevyhovujících můstků, implantologii, extrakce, dentální hygienu a…

10Mičíková s.r.o.

Provádíme služby v oblasti stomatologie, paradentologie a stomatologické chirurgie. Poskytujemer konzultace, pečetění fisur, fluoridace ve lžičce, bělení zubů, nasazení koferdamu. Nabízíme zavedení fixních náhrad a celokeramických korunek i také implantátů Ankylos, I-FIX i Lasak.


Firmy v dalších lokalitách


Celokeramické korunky v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Celokeramické korunky najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.