Celokeramické můstky – Morava

Celokeramické můstky jsou moderním řešením pro náhradu chybějících zubů. Jsou vyrobeny z keramického materiálu, který je velmi odolný a přirozeně vypadající.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1MUDr. Vladan Vondráček - Soukromá zubní ordinace

Hlinky 44/112a, Brno-Pisárky
Otevřeno od 9:30
Bezdlužná

Jsme moderní stomatologické pracoviště, které se specializuje na fixní protetické práce, zejména metalokeramické a celokeramické korunky a můstky.

2DTD Dent - Stomatologická laboratoř

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Halasovo náměstí…, Brno - Lesná

Stomatologická laboratoř DTD Dent je privátní stomatologické zařízení, které se dlouhodobě věnuje vyhotovování široké škály stomatoprotetických výrobků. Stabilně spolupracuje se zubními lékaři z blízkého i širšího okolí, kterým poskytuje služby a výrobky té nejvyšší kvality. Vzájemná spolupráce se…

3JS DENT SHOP s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(11)
Veveří 456/9, Veveří Bezdlužná

Zubní laboratoř s 20letou historií. Prodej spotřebního materiálu pro zubní ordinace a laboratoře. Nabízíme kvalitu, nadstandardní servis a spolehlivost. Trpělivost a pečlivost.V červnu jsme se přestěhovali do nových prostor na ulici Veveří v Brně. Definitivně jsme se zařadili technologicky i…

4Kuczinský Igor, MUDr.

4.1
★★★★★
★★★★★
(69)
Českobratrská 2227/7, Moravská Ostrava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Pracuji jako stomatolog. Provádím komplexní vyšetření, ošetření bolestí a kazů, mikroskopické ošetření, endodoncii a reendodoncii, estetické výplně, estetické fasety, celokeramické korunky a můstky, adhesivní stomatologii, renovaci nevyhovujících můstků, implantologii, extrakce, dentální hygienu a…


Firmy v dalších lokalitách


Celokeramické můstky v lokalitě Morava – detailní popis

Tento materiál se vyznačuje vysokou biokompatibilitou, což znamená, že se snadno slučuje s tkáněmi v ústech a nevyvolává alergické reakce.

Celokeramické můstky jsou vhodné pro pacienty, kteří trpí ztrátou jednoho nebo více zubů. Jsou ideální pro ty, kteří chtějí esteticky příjemné řešení, které se přirozeně sladí s okolními zuby. Výhodou celokeramických můstků je také to, že jsou velmi odolné a mají dlouhou životnost.

v oblasti Morava jsou celokeramické můstky k dispozici u zubních lékařů, kteří mají zkušenosti s tímto typem zubní náhrady. Pacienti si mohou vybrat z různých typů celokeramických můstků, které se liší v závislosti na počtu chybějících zubů a umístění v ústech.

Výhodou celokeramických můstků je také to, že jsou velmi snadno udržovatelné. Stačí je pravidelně čistit stejně jako přirozené zuby a vyhýbat se tvrdým a lepkavým potravinám. Celokeramické můstky jsou také odolné vůči skvrnám a žlutnutí, což znamená, že si udrží svou přirozenou barvu po mnoho let.

Celokeramické můstky mají mnoho výhod oproti jiným typům zubních náhrad. Mezi hlavní výhody patří:

- Přirozený vzhled
- Vysoká odolnost
- Dlouhá životnost
- Snadná údržba
- Odolnost vůči skvrnám a žlutnutí

Celokeramické můstky jsou ideálním řešením pro pacienty, kteří chtějí esteticky příjemné a odolné zubní náhrady. v oblasti Morava jsou k dispozici u zubních lékařů, kteří mají zkušenosti s tímto typem zubní náhrady. Pacienti si mohou vybrat z různých typů celokeramických můstků, které se liší v závislosti na počtu chybějících zubů a umístění v ústech.