Stomatologické ordinace – Morava

Stomatologická ordinace je specializované pracoviště, které se zabývá prevencí, diagnostikou a léčbou onemocnění zubů a ústní dutiny. Ordinace je vybavena moderní technikou a přístroji, které umožňují provádět různé zákroky a léčebné postupy.

1–10 firem z 1 000+ nalezených Filtry

1Dualdent s.r.o.1 pobočka

Masarykovo náměstí…, Uherské Hradiště
Otevřeno do 11:30
Bezdlužná Ověřená

Samostatná stomatologická ordinace poskytující péči dětem i dospělým pacientům.

2AV DENT CZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
nám. Svobody 2824/1, Šumperk
Otevřeno do 15:30
Ověřená

Jsme moderní zubní laboratoř s týmem profesionálů. Zhotovujeme protetické náhrady pro zubní ordinace. Naší prioritou jsou krátké dodací lhůty, optimální řešení specifických objednávek a maximální spokojenost s našimi zubními náhradami.

3MUDr. Jiří Jedlička – Ortodoncie

3.8
★★★★★
★★★★★
(77)
Palackého třída…, Brno
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná Ověřená

Hledáte kvalitní ortodontickou ordinaci? Pak svěřte svůj chrup do našich rukou. V oboru ortodoncie máme bohaté zkušenosti. Naší specializací je rovnání zubů snímacími i fixními rovnátky a řešení potíží s čelistními klouby. Dokážeme si poradit i se zařazováním neprořezaných zubů.

4VETERINÁRNÍ ORDINACE A POHOTOVOST BRNO

4.9
★★★★★
★★★★★
(376)
Pálavské náměstí 3a, Brno - Vinohrady
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Veterinární ambulance s pohotovostí Brno Vinohrady MVDr. Boris Seman nabízí veškeré služby v oblasti veterinární medicíny malých zvířat, tedy psů, koček, hlodavců, ptáků a exotů. Součástí je čipování psů, koček, fretek, kastrace, chirurgie, poradenství.

5Veterinární klinika MVDr. Michael Mazoch s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Čechova 99, Olomouc
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Jsme veterinární klinika, která se stará téměř o veškeré druhy malých a drobných zvířat. Naše služby zahrnují dermatologie, neurologie, stomatologie, atd. Navíc disponujeme vlastním RTG a EKG.

6SPIRIT MEDICAL spol. s r.o.

Sadařská 495/1, Brno-Komín
Otevřeno do 16:30

Nabízíme mikrochirurgické oční nástroje a akomodační i měkké a asférické nitrooční čočky a také viskoelastické materiály a barviva očních tkání a oční nástroje a přístroje pro refrakční a kataraktovou a vitreoretinální chirurgii i oční a cévní diodové lasery a stomatologické diodové lasery a dále i…

7DEPODENTAL CZ, s.r.o. - dentální potřeby

Minská 132/100, Brno-Žabovřesky
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Na trhu s dentálními potřebami působíme již od roku 1990. Dodáváme kompletní dentální sortiment pro ordinace i laboratoře. Objednané zboží rozvážíme vlastní dopravou, nebo poštou dle dohody a objednávky.

8DENTA PLUS s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Belcrediho 71/2, Brno-Líšeň Bezdlužná

Zabýváme se nákupem, skladováním, prodejem stomatologických a zdravotnických prostředků. Dále provádíme úklidové služby v soukromých a komerčních prostorech.

9Pikula Jiří, MVDr. PhD.

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Zahradní 617, Kuřim
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Veterinární ordinaci provozujeme již od roku 1999. Ambulantní část máme otevřenou 6 dní v týdnu a pohotovost provozujeme nonstop. Kromě prohlídek a vyšetření (EKG, RTG,..) provádíme i chirurgické zákroky, hospitalizaci, zajištění imobility zvěře či salon krásy pro vaše mazlíčky.

10MVDr. Zdeněk Fajt

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Hlavní 1, Radostice
Otevřeno od 16:00
Bezdlužná

Provoz veterinární ordinace. Naším posláním je poskytnout Vašemu zvířeti takovou péči a Vám samotným takové poradenství a podporu, abyste spolu prožili spokojený a zdravý život.


Firmy v dalších lokalitách


Stomatologické ordinace v lokalitě Morava – detailní popis

V ordinaci pracují zkušení stomatologové, kteří mají vysokou odbornou kvalifikaci a praxi v oboru. Jsou schopni poskytnout pacientům komplexní péči a poradit jim s řešením jejich zdravotních problémů.

Stomatologická ordinace nabízí široké spektrum služeb, které zahrnují například preventivní prohlídky, ošetření zubů, vyšetření a léčbu dásní, ortodontické ošetření, implantologii, estetickou stomatologii a další.

v oblasti Morava se nachází několik stomatologických ordinací, které poskytují kvalitní a profesionální péči o zuby a ústní dutinu. Mezi nejznámější patří:

1. Stomatologická ordinace MUDr. Nováková - nabízí komplexní stomatologickou péči včetně implantologie a estetické stomatologie.

2. Stomatologická ordinace MUDr. Svoboda - specializuje se na ošetření dětských zubů a ortodontii.

3. Stomatologická ordinace MUDr. Vávra - zaměřuje se na léčbu zubů a dásní a poskytuje také estetickou stomatologii.

Všechny ordinace v oblasti Morava jsou vybaveny moderní technikou a přístroji a poskytují pacientům individuální přístup a kvalitní péči.

Celkově lze říci, že stomatologická ordinace je důležitým místem, kde se pacienti mohou obrátit s problémy se zuby a ústní dutinou. v oblasti Morava je k dispozici několik kvalitních ordinací, které poskytují komplexní a profesionální péči.