Léčitelé a alternativní medicína - Znojmo

1 - 8 firem z 8 nalezených

MORAVOL, spol. s r.o.

Miroslav, Havlíčkova 407 kontakt +420 515 334 611

Zpracování léčivých rostlin.

web www.moravol.eu

Nachtnebl Radek

Pavlice, Pavlice 55

Naší hlavní prioritou je Vaše spokojenost a úspěšné podnikání. Využijte služeb našeho týmu profesionálů a vrhněte se do bezpečného podnikání. S námi jsou začátky příjemné a dynamické. Přijďte a přesvědčte se.V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovatK metodě One-brain jsem se dostal díky mé přítelkyni, která měla velké psychické potíže, které se stávaly neřešitelné a stále narůstaly na intenzitě. Jediná pomoc tehdy byla přejít na antidepresiva a posléze možná hospitalizace v…

web www.odblokovani.info

Kotrnetzová Jana

Znojmo, Žleby 565

K metodě One Brain jsem se dostala tak, že jsem se svým synem chodila na odblokování k paní Jarce Zahradníkové. Řešili jsme společně jeho dyslexii, a po každém odblokování jsem viděla další pokrok. I náš život byl pomocí One Brain najednou krásnější a klidnější. Nestačili jsme se divit, jak báječně to funguje. A tak, když se začaly pořádat kurzy One Brain, přihlásila jsem se hned na první. Tato úžasná metoda mně natolik okouzlila, že nezůstalo u prvního stupně a v kurzech pokračuji dál. Mám…

web www.kotrnetzova.cz

Sanotéka s.r.o.

Znojmo, Zelenářská 22/5

Provozujeme prodej přírodních produktů Acai a Aloe Vera a konopných produktů a produktů pro hubnutí a ústní hygienu a dále i zdravý mozek a děti a jiných.

web www.sanoteka.cz

Karasová Marta, MUDr.

Miroslav (přízemí), Kostelní 182/1

Nabízíme a také provádíme fytoterapii a bylinnou přírodní léčbu a dochází k čištění organizmu od různých chronických zánětů a rakovin a pomáhá hojení nemocných orgánů.

web www.bylinneacisticicaje.cz

Veverková Irena

Chvalovice, Chvalovice 93

Máme nabídku služeb a to v oblasti rovnováhy těla i duše s pomocí energie reiki.

web www.usui-reiki-znojmo.cz

Helena Bagoňová (pobočka Božice)

Božice, Božice 362 kontakt +420 515 257 329, (2 pobočky)

Nabízíme pořádání prožitkových seminářů sebepoznání a dále máme nabídka výkladu tarotu a Reiki a automatické a intuitivní kresby i také energetických obrazů.

web www.tanetu.cz

Empatie, s.r.o.

Miroslav, Větrná 922/22 kontakt +420 774 590 221

Provozujeme stránky se zaměřením na homeopatické poradenství.

web www.kezdravi.cz