Alternativní medicína, léčitelé – Ostrava - město

Alternativní medicína je opakem klasické medicíny založené na důkazech. Alternativní medicínu tvoří několik přístupů, jejichž cílem je zlepšení nebo udržení lidského zdraví. Přehled alternativní medicíny a léčitelů v lokalitě Ostrava - město.

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1M&M servisní s.r.o.- Luxury Spa Ostrava1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(17)
Nádražní 535/15, Moravská Ostrava
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Společnost nabízí relax a wellness s využitím výřivky, poskytuje masáže různých druhů.Tradiční hawajské masáže, thajské masáže, sportovní zdravotní masáže, aroma masáže a mnohem více v příjemném prostředí.

2Lékárna U Zlatého raka

Hornopolní 1455/28, Ostrava
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provoz lékárny. V naši nabídce naleznete široký sortiment z řad léčiv, antioxidantů, minerálů, vitaminových přípravků, prostředků pro intimní hygienu. Jsme člen sdružení Magistra.

3Novotná Pavla- studio Naturopatie

Poskytujeme komplexní služby pro zdravé tělo i psychiku. Nabízíme výživové poradenství se zaměřením na očistu organismu pomocí přírodních detoxikačních prostředků, provedeme detailní diagnostiku příčin vašeho zdravotního stavu a provedeme hloubkovou detoxikaci za pomocí osvědčených přírodních…

4Hlinka Jiří- AQUAMEDEN

Společnost AQUAMEDEN se zabývá výzkumnou činnosti v oblasti zdraví, eliminace geopatogenních zón, Eliminace zbytkových rušivých energoinformačních polí psychosomatického charakteru. Dále provádíme profesionální odrušování GPZ přístrojem EKOplus. Nabízíme volnými energiemi sycenou vodu – Aqua Forte.

5ENERGY CZECH REPUBLIC a.s. (pobočka Ostrava)25 poboček

Vyrábíme a prodáváme přírodní bylinné preparáty a dále nabízíme odbornou poradnu a diagnostiku přístrojem Supertronic a přednášky a služby v péči o tělo.

6Holubková Dana

Zaměřuji se na léčitelství, alternativní medicínu, koučink, poradenství v oblasti výživy a životního stylu. Prodávám doplňky stravy NUTRILITE Amway.

7Aku-Fyzio, s.r.o.

Kostelní 96/23, Moravská Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme neurologickou ordinaci. Provádíme také akupunkturu a fyzioterapii. Spojili jsme zde naše znalosti z oborů klasické medicíny (neurologie, rehabilitace, sportovní medicína, fyzioterapie) se znalostmi z tradiční čínské medicíny a bojových umění. Dále nabízíme tejpování, baňkování, moxování…

8Vachová Petra

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Porubská 549/18, Ostrava Bezdlužná

Poskytuji služby oblasti čínské medicíny. Nabízím akupresuru, akupunkturu, fytoterapii, shiatsu či lymfodrenáže aj.

9Dostal Vladimír - Pí - centrum3 pobočky

Zengrova 1139/36, Ostrava, Vítkovice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Internetový prodej balneoterapie, bioinformačních přípravků, doplňků výživy, přírodních antibiotik, tromlovaných kamenů, zubních past i knih na téma alternativní medicína, jóga, kuchařky, meditace, motivace, poezie, psychologie, romány, vztahy a zdraví.

10Dostal Vladimír - kosmetická bahna3 pobočky

Internetový prodej sirných minerálních bahen i kambrických jílů nebo minerálních solí.


Alternativní medicína, léčitelé – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Alternativní medicína, léčitelé v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Alternativní a komplementární medicína se někdy označuje jako konvenční nebo západní medicína. Alternativní medicína je medicína, která místo klasické medicíny využívá nekonvenční medicínu. Komplementární medicína je označení pro medicínu, která používá nekonvenční medicínu společně s klasickou medicínou.

Mezi obory alternativní medicíny patří:

 • Ajurvéda
 • Akupunktura
 • Akupresura
 • Aromaterapie
 • Homeopatie
 • Psychotronika
 • Fytoterapie
 • Celostní medicína
 • Masáž

Mezi obory komplementární medicíny patří:

 • Tradiční čínská medicína
 • Fyzioterapie
 • Mindfulness
 • Reflexologie
 • Hypnoterapie
 • Bioterapie
 • Biotronika

Léčitelství

Léčitelství je diagnostická a léčebná činnost vykonávaná léčiteli, kteří v drtivé většině nemají lékařské vzdělání. Většina léčitelů věří ve své léčebné schopnosti. V praxi používají nejrůznější metody – bylinkářství, fyzikální léčebné prostředky, tradiční lidové postupy nebo metody alternativní medicíny.