Městské, obecní úřady – Opava

1–10 firem z 98 nalezených Filtry

1Obec Dolní Životice

Štáblovská 35, Dolní Životice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Obecní úřad Dolní Životice podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec.

2Obec Kobeřice1 pobočka

Slezská 195/53, Kobeřice
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Obecní úřad podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec.

3Obec Čermná ve Slezsku

Obecní úřad Čermná ve Slezsku podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec.

4Obecní úřad Staré Těchanovice1 pobočka

Staré Těchanovice 48, Vítkov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obecní úřad Staré Těchanovice podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec.

5Obecní úřad Větřkovice1 pobočka

Větřkovice 197, Větřkovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Obecní úřad Větřkovice podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec.

6Městský úřad Budišov nad Budišovkou6 poboček

Halaškovo náměstí 2, Budišov nad…
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Městský úřad Budišov nad Budišovkou podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem města, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje město.

7Městský úřad Vítkov5 poboček

Městský úřad Vítkov podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem města, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje město.

8Obecní úřad Raduň

3.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Poštovní 239, Raduň
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Obecní úřad Raduň podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec.

9Obecní úřad Slavkov (okres Opava)

Ludvíka Svobody 30, Slavkov u Opavy
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obecní úřad Slavkov u Opavy podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec. Slavkov je obec ležící v okrese Opava. Obec má 1932 obyvatel.

10Obecní úřad Holasovice1 pobočka

Holasovice 130, Holasovice
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Obecní úřad Holasovice podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec. Obec Holasovice leží v okrese Opava v Moravskoslezském kraji.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Městské, obecní úřady v lokalitě Opava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Městské, obecní úřady najdete 98 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 88 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 29 firem v regionu Opava.