Vysokotlaké čističe, myčky, WAP – Morava

Vysokotlaké čističe jsou efektivní a všestranné stroje pro čištění. Díky své schopnosti odstraňovat odolné nečistoty a usazeniny se stávají neocenitelnými pomocníky pro průmysl i domácnosti. Přehled prodejců vysokotlakých čističů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 54 nalezených Filtry

1Zachar Luděk a syn s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Jateční 169, Zlín
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem a servisem čisticích strojů. Nabízíme vám širokou škálu vysokotlakých čisticích strojů, podlahových mycích strojů, zametacích strojů, profesionálních vysavačů, průmyslových vysavačů, bezpečnostních vysavačů a parních čističů. Provozujeme půjčovnu čisticích strojů.

2S+S Machinery CZ s.r.o.- KÄRCHER CENTER S+S2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Vídeňská 300/124a, Brno-Přízřenice Bezdlužná

Nabízíme vysokotlaké čističe, vysavače, parní čističe, zametací stroje, traktory Kubota, topidla.

3KNAIFL stavební stroje, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(12)
Libušina třída 906…, Brno-Kohoutovice Bezdlužná

Stavební stroje a technika. Prodáváme vibrační válce, frézy, finišery, vibrační desky, ponorné vibrátory, čerpadla, řezače spár, stolové pily, elektrocentrály, kompresory, kladiva a jiné. Provozujeme půjčovnu a servis strojů.

4ALCHEMA, s.r.o.

3.1
★★★★★
★★★★★
(4)
Dolní Palava 146/26, Blansko
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

ALCHEMA, s.r.o. - Chemie a profesionální úklidové služby. Dodáváme mycí prostředky, toaletní potřeby, tekutá mýdla, papírové ručníky. Dlouhodobé působení na trhu v oblasti provádění úklidových a dalších služeb.

5Fispoclean spol. s r.o.2 pobočky

3.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Gorkého 60/10, Brno-Veveří Bezdlužná

Prodáváme, servisujeme a speciálně upravujeme průmyslovou techniku. Průmyslové vysavače, podlahové mycí a zametací stroje, extraktory, vysokotlaké čističe, drobnou úklidovou techniku a čistící chemii.

6Rozsypal Ivo- Čisticí a úklidová technika - TLAKOVKY BRNO1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Skřivánčí 871, Brno Bezdlužná

Autorizovaný servis a prodej: vysokotlaké čisticí techniky Kränzle, OERTZEN, EASTMOP, průmyslové vysavače SOTECO, COYNCO, LINDHAUS, mycí automaty Columbus, chemické čisticí prostředky, stěrky UNGER, kartáče VIKAN.

7S. U. P. spol. s r. o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Masarykova 118, Modřice Bezdlužná

Průmyslové vysavače a centrální odsávací systémy na klíč, čištění koberců, mycí podlahové stroje, průmyslové, komunální zametače, čističe, vysokotlaké mycí stroje, profesionální ekologické mycí, prací prostředky Ecover, podlahové brusky.

8Vladimír Stehlík- EkoBest

Revize nádrží, jímek a jejich likvidace. Tlakové čištění kanalizačních vpustí a naše další služby. Servis ropných uložišť, nakládání s odpady, likvidační práce, hydroizolační práce.

9CLEANFIX, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Masarykova 118,…, Modřice Bezdlužná

Naše firma Cleanfix, s.r.o. je výhradním zastoupením švýcarské společnosti CLEANFIX REINIGUNGSSYSTEME AG, která patří k předním světovým výrobcům úklidové techniky. Na českém a slovenském trhu působíme už více než 15 let, během kterých jsme se vždy snažili o maximálně vstřícný přístup k našim…

10Hnaníčková Marie, Ing. - MOWIS1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kloboucká 1407, Brumov-Bylnice
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Zaobíráme se prodejem a servisem čisticí a úklidové techniky a čisticích prostředků. Dále nabízíme vysokotlaké stroje, vysavače, stroje na čištění podlah, stroje pro dům a zahradu, úklidové vozíky a pomůcky a hygienické programy. Mimo jiné provádíme kompletace výrobků a zaškolení jejich obsluhy.


Vysokotlaké čističe, myčky, WAP – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Vysokotlaké čističe, myčky, WAP v lokalitě Morava – detailní popis

Vysokotlaké čističe (vysokotlaké myčky či wapky) jsou zařízení, která vytvářejí silný a koncentrovaný proud vody pod vysokým tlakem, který je schopen efektivně odstraňovat i velmi odolné nečistoty.

Hlavním principem fungování vysokotlakých čističů je síla vody v kombinaci s tlakem, který je generován čerpadlem. Voda je nasávána do čerpadla, kde je tlak zvýšen na požadovanou úroveň, a poté je vytlačována hadicí nebo tryskou. Když voda vychází z trysky, vytváří úzký a rychlý proud, který má enormní čisticí sílu.

Vysokotlaké čističe mohou být vybaveny různými typy trysek. Některé trysky vytvářejí rotující proud, který je ideální pro odstraňování odolných skvrn, zatímco jiné trysky mají široký proud a jsou vhodné pro čištění větších ploch.

Výhody vysokotlakých čističů

  • Efektivita – vysokotlaké čističe jsou schopny rychle a efektivně odstranit nečistoty a usazeniny, což šetří čas a úsilí.
  • Úspora vody – díky vysokému tlaku vody lze dosáhnout výborných výsledků s menším množstvím spotřebované vody ve srovnání s tradičními metodami čištění.
  • Ekologičnost – čištění pouze vodou (bez použití chemických prostředků) přispívá k udržitelnosti životního prostředí.
  • Univerzálnost – vysokotlaké čističe jsou vhodné pro širokou škálu úkolů od domácího použití až po průmyslové použití.

Využití vysokotlakých čističů

  • Čištění povrchů – wapky jsou ideální pro odstraňování odolných nečistot z různých povrchů, jako jsou dlaždice, beton, kamenné fasády a další.
  • Průmyslové čištění – v průmyslových prostředích, kde se často vyskytují silné nečistoty, jsou vysokotlaké čističe neocenitelnými nástroji pro udržování čistoty a hygieny.
  • Čištění vozidel – wapky se často používají k mytí vozidel, a to jak osobních automobilů, tak i nákladních vozidel nebo autobusů.
  • Zemědělství – v zemědělství jsou využívány k účinnému čištění strojů, stájí atd.
  • Čištění kanalizací – používají se i v kanalizačních systémech pro odstranění různých nečistot.