Vysokotlaké čističe, myčky, WAP – Brno - venkov

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1S. U. P. spol. s r. o.1 pobočka

Průmyslové vysavače a centrální odsávací systémy na klíč, čištění koberců, mycí podlahové stroje, průmyslové, komunální zametače, čističe, vysokotlaké mycí stroje, profesionální ekologické mycí, prací prostředky Ecover, podlahové brusky.

2CLEANFIX, s.r.o.

Naše firma Cleanfix, s.r.o. je výhradním zastoupením švýcarské společnosti CLEANFIX REINIGUNGSSYSTEME AG, která patří k předním světovým výrobcům úklidové techniky. Na českém a slovenském trhu působíme už více než 15 let, během kterých jsme se vždy snažili o maximálně vstřícný přístup k našim…

3Andreas STIHL spol. s r. o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(25)
Chrlická 753, Modřice Bezdlužná

Velkoobchodní zastoupení značek STIHL a VIKING.

4Šlancar Roman

Jsme autorizovaný servis. Nabízíme prodej centrál a motorů a čerpadel a myček i traktorů a sekaček a to značky Briggs & Stratton.

5I.K.V., s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Česká /184, Lelekovice

Nabízíme dodávání průmyslových myček a také zařízení pro filtraci chladicích kapalin a olejových mlhovin a třískové hospodářství a příslušenství pro průmyslovou výrobu.


Vysokotlaké čističe, myčky, WAP – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - venkov


Vysokotlaké čističe, myčky, WAP v lokalitě Brno - venkov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Vysokotlaké čističe, myčky, WAP najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Brno - venkov.